Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Skoro gramy na tym świecie i gadamy o tym samym, a tematem jest Sytuacja na świecie, to znak, że nas nie nudzi.

Jakby nas to nudziło niezwłocznie założylibyśmy konta na innym świecie.
 

DeletedUser4784

Guest
A mnie się podoba ten świat :D idzie się zrelaksować na nim :D
 

DeletedUser4387

Guest
Czy wymieniony Pan Andrzej to słynny Evelin77?


hm...pana Andrzeja osobiście nie znam i nie wiem skąd skojarzenie że Ja to On.
Na Grepolis gram tylko na jednym nicku.Ale coś mam wspólnego z Panem Andrzejem.Od czasu to czasu lubię walnąć sobie tłustą kurę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wróciłem dziś wieczorem z pracy do domu i się poczułem zaniepokojony, niepokojące symptomy mnie jakieś zaatakowały... dziwnie się poczułem 1 czy 1,5 tyg nawet później niż reszta się pojawili i.... top 1.
Uff... pomyślałem, ależ ja mam farta , że z nimi jestem. Taki leszcz co g. wie i dopiero się uczy, a jest z najlepszymi :)
Pozdro dla reszty graczy z LAMBaDY.
http://www.youtube.com/watch?v=I6rYwMk-Si4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O kurcze blade pieczone jakie to wszystko niepokojące co Ty tu wypisujesz. Normalnie niepokój się we mnie zrodził.
 

DeletedUser4387

Guest
Niepokojące Symptomy są coraz bardziej niepokojące co dla nie których.:D:D:D
Nadszedł czas aby co nie którzy zapłacili za obrażanie innych!
 

DeletedUser

Guest
Niepokojące Symptomy mnie zdizwili bo byli na 3 miejscu w rankingu a są top 1
 

DeletedUser

Guest
Hmm...

No cóż - ostro się ekipa rozwija...ostatnio sytuacja jest mało przejrzysta, nie wiadomo, kto wygrywa i wgl z kim walczy... :-|
 

DeletedUser

Guest
Czyli sprawdza się przysłowie...gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta... :)
 

DeletedUser

Guest
My powstało, to na Lambdzie widać troszkę spokojniej się zrobiło. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa stagnacja i wszystko wróci niedługo do normy... ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Świat dopiero się rozwija...prawdziwa gra zacznie się za parę tygodni.Teraz większość sojuszy przejmuję swoich nieaktywnych graczy...kiedyś to się skończy:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Fakt kolego, przy tej prędkości "życie wolniej płynie" :)
Przynajmniej sojuszowe sympatie i antypatie już dawno zostały podzielone - teraz tylko pozostaje czekać na jakieś większe ruchy, bo czołówka TOP-ki widzę to już i po 7-8 miast posiada :cool: czyli i złomu w koszarach "co nie co" zapewne przybyło ;)
 

DeletedUser

Guest
Złomu co chwile ubywa i przybywa regularnie.

Co po niektórzy którym się nie udało, albo znudziła ich szybkość czy system podboju przenieśli się na MY i tam sobie teraz rozgrywają.

Ludzie którzy zostali sobie spokojnie na luzaczku bez większych napinek sobie pykają, bo mają co robić jeszcze poza Grepo.

Także dla tych co zostali, wrogów i przyjaciół, wielkie dzięki, bo bez was granie nie ma sensu.

Co do sytuacji na świecie w zasadzie nie jest nic wyklarowane. To że ktoś jest w topce nie oznacza, że jest silny a kto poza nią, że słaby. Racje mają ci którzy mówią, że punkty nie są odzwierciedleniem jakkolwiek nie jest to bez znaczenia.

Kiedyś masówkami były sojusze po 500 osób potem 300, 200, a teraz 100, bo taki mamy limit. Osobiście uważam, że 50-70 osób to dobra liczba, a jakoś nie mogę do niej dociągnąć i zawyżam średnią masówkową :)

Tyle ode mnie póki co.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że spokojnie z czasem zejdziecie z tych 100 osób do 70 aktywnych wojowników zabijaków :)
Ja bardzo chętnie bym pograł dalej na Lambda gdyby nie ETA, bo prędkość na lambdzie bardzo ciekawa.
Wrogowie ważniejsi niż przyjaciele, jest kogo atakować jest wesoło.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie, ile trwa bunt na lambdzie przy prędkości x1?

12 + 12 jak na światach x2?
 

DeletedUser

Guest
Nikogo nie obchodzi że małe (100-120k punktów, miejsca 80,90) sojusze zabijają się ostro. :)
Na przykład moje CK VIP zniszczyło niemal do końca Misterię (Nie chwaląc się :p)
 
Do góry