Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nic ciekawego - troche RP poszturchało inspi ( albo on ich hehe - jak kto woli)
Nemezis z KP zdenerwowało Hardkora ( wybronił osadę)
H chyba co nieco pogniotło MA

to chyba tyle hehe
 

DeletedUser

Guest
Gratulancie hard za rozebranie Wioletta która nie miała czasu na grę ,
A rozebranie chodzi ci zwerbowanie 8 gracz z MA ,tak to tylko Ah potrafi rozwalać sojusze
na k 55 jest już pełno byłych gracz z MA , którzy są u harda

A wiec nasz rozmowa zakończyła się , Dobra hard będę pisał na PW
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
H pogniotlo MA ??? w ktorym miejscu walus bo nie wiem ? :)
Z tego co mi wiadomo to w ostatnim czasie przejelismy jedna wioske hege i jedna ah - tracac przy tym jedno miasto na korzysc hege - miasto wioletty :D
nie ma to jak propaganda :D hehehe
pozdrawiam



a co do podbierania graczy to w ah i h to jest praktyka powszechnie stosowana chyba wykruszaja sie starzy wyjadacze i trzeba szukac nowych graczy
oczywisice macie prawo zapraszac, ale czy warto brac w swoje szeregi tchorzy, ktorzy bali sie przeciwstawic wrogowi i woleli schowac sie w jego szeregach ? To juz czas pokaze ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
H pogniotlo MA ??? w ktorym miejscu walus bo nie wiem ? :)
Z tego co mi wiadomo to w ostatnim czasie przejelismy jedna wioske hege i jedna ah - tracac przy tym jedno miasto na korzysc hege - miasto wioletty :D
nie ma to jak propaganda :D hehehe
pozdrawiam



a co do podbierania graczy to w ah i h to jest praktyka powszechnie stosowana chyba wykruszaja sie starzy wyjadacze i trzeba szukac nowych graczy
oczywisice macie prawo zapraszac, ale czy warto brac w swoje szeregi tchorzy, ktorzy bali sie przeciwstawic wrogowi i woleli schowac sie w jego szeregach ? To juz czas pokaze ;]


A jakim prawem oczerniasz nas hmmm ze niby my podbieramy graczy wez ty rozbieg i se tak w sciane co ?!?
 

DeletedUser

Guest
couguar a ja wasz oskarżam o to ?
Nie tylko podałem przykłady , i nie wnika w problemy MA

Mam zasadę w kolacji zgodność na forum ,
a to :
rozbieg i se tak w sciane co ?
musiałem z komentować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Napisales to przecierz


,,a co do podbierania graczy to w ah i h to jest praktyka powszechnie stosowana chyba wykruszaja sie starzy wyjadacze i trzeba szukac nowych graczy,,


no to jak na to zerkac ?? postawiles to przed faktem dokonanym :|
 

DeletedUser

Guest
Napisales to przecierz


,,a co do podbierania graczy to w ah i h to jest praktyka powszechnie stosowana chyba wykruszaja sie starzy wyjadacze i trzeba szukac nowych graczy,,

To nie ja :)
a co do podbierania graczy to w ah i h to jest praktyka powszechnie stosowana chyba wykruszaja sie starzy wyjadacze i trzeba szukac nowych graczy

ale piałem o werbowani gracz ale przez AH :) i Tego się nie wyrzekam
Do wasz zachowywał neutralność , bo nic nie wiedziałem o przejściu tych 3 gracz do wasz
 

DeletedUser

Guest
xbig ale dzieki temu mamy swoich ludzi w H i AH :)


hehe , wiesz ze kij ma dwa konce :) macie u nas wtyki , buahahaha jak kolega wyzej napisal tylko trzy osoby do nas doszly , wiec jakby jakas wtyka byla to za duzo szukania nie mamy :D, wiec kolego jestes pewien ze macie w Hegemonach wtyke ???Nie sadze ;)



pawel a co do tego cytatu to kierowalem to do xbigxboom-a , sorki za zle sformuowanie ;)
 

DeletedUser

Guest
fakt faktem , ale gracze H naprawde sie wykruszaja - znów dwu nieaktywnych - i wylecieli
w trakcie przejmowania jednego z nich trafilismy na siebie hehe i wynikła mała potyczka
na razie nikt miasta nie przejął
 

DeletedUser

Guest
Gracze wykruszają się wszędzie;) Zaczął się*rok akademicki/szkolny skończyły się wakacje, częśc ludzi nie ma czasu na grę.
 

DeletedUser

Guest
Ja mysle ze wakacje byly zdecydowanie gorszym okresem dla Grepolis. Teraz juz wszystko wraca do normy. Takie przynajmniej ja mam wrazenie.
 

DeletedUser

Guest
Ja sie zgadzam , na wakacje powinni serwer zamykać :) wiec ludzi by grał nadal
 

DeletedUser

Guest
Więc trzeba nauczyc dobierac sobie współtowarzyszy gry hehe

w RP srednia wieku wynosi ok 30 latek - więc nie mamy takich problemów jak co poniektóre sojusze jak widzę
 

DeletedUser

Guest
Nie pisałem o sytuacji w naszym sojuszu tylko o ogólnych obserwacjach.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem dokladnie jaka jest srednia w naszym sojuszu ale napewno powyzej 20, podejrzewam, ze powyzej 25 tez bedzie i jakos problem z ludzmi, ktorzy koncza grac nas nie omija. Gra z dnia na dzien jest coraz nudniejsza czy to dla ludzi majacych 15 lat czy 40. Ja zazwyczaj konczylem grac po 20 miastach bo to juz jest dla mnie przesada. Tutaj jeszcze sie dzielnie trzymam ale musze przyznac, ze nie mam ochoty przejmowac tylu miast ile mam pkt kultury bo juz mam dosc jak musze przejrzec 27 miast.
 
Do góry