Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja tez dopiero 10 lucznikow mam ... sporo brakuje zeby mozna to tak naprawde nazwac farmieniem :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
u mnie tez juz lucznicy lataja ^^ a mam tylko 30 szermierzy, bo wtopilem juz :p
 

DeletedUser

Guest
A ja dopiero zaczełem grać ;)

Poxop. skup się troszke na s42 ^^
 

DeletedUser

Guest
no cóż nie grałam na innych światach ale jak widzę na razie nieźle mi idzie
zobaczymy jak dalej
 

DeletedUser

Guest
Nie,no...znowu on :D Ten spamer mnie prześladuje :)
Piękny to jest...gracze są w nim naprawdę aktywni ...super...myślę ,że daleko zajdziemy ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja zaczęłam grac wczoraj..
Tak naprawde nie wiem jak ocenic poziom mojego Polis bo gram w tą gre pierwszy raz ale czytajac o akademii i lucznikach i costam to chyba jeszcze jestem daleko przed epoka kamienia lupanego :p

Jak narazie nie naleze do zadnego sojuszu ze wzgledu na to ze jeszcze malo wiem o grze, nie wiem jaki sojusz wybrac a z tego co przeczytalam do tych "masowek" strach wchodzic :p

Chyba że ma ktos ochote oswiecic mnie co do wyboru sojuszu to prosze pisac :)
 

DeletedUser

Guest
Ja zaczęłam grac wczoraj..
Tak naprawde nie wiem jak ocenic poziom mojego Polis bo gram w tą gre pierwszy raz ale czytajac o akademii i lucznikach i costam to chyba jeszcze jestem daleko przed epoka kamienia lupanego :p

Jak narazie nie naleze do zadnego sojuszu ze wzgledu na to ze jeszcze malo wiem o grze, nie wiem jaki sojusz wybrac a z tego co przeczytalam do tych "masowek" strach wchodzic :p

Chyba że ma ktos ochote oswiecic mnie co do wyboru sojuszu to prosze pisac :)


wcale nie jesteś przed epoką kamienia wszyscy niedawno zaczęli ale musisz łupić wioski na okrągło, a pójdzie szybko:)
 

DeletedUser

Guest
jutro z rana, lub dzis poznym wieczorem bede badal zadanie wojsk, wiec przy dobrych ukladach jutro sie zacznie zabawa z kawaleria :p no moze pojutrze ;d
 

DeletedUser

Guest
poxop żądanie wojska nie jest wcale takie fajne jak się wydaje. Na początek pewnie się przyda ale zauważ, że każda jednostka będzie pobierać miejsce w zagrodzie. Niestety nie możesz wybrać sobie jaki typ wojska zażądasz więc się nie opłaca. Chcesz robić def a mogą Ci przyjść same jednostki off.
 

DeletedUser

Guest
Hej wam wszystkim ;) zalogowałem się przed chwilą i próguje się połapać .;) ale jakoś to idze .;) Pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanko to jest moja pierwsza gra ..:) i nie wiem jak robić wojsko ;)
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanko to jest moja pierwsza gra ..:) i nie wiem jak robić wojsko ;)

na razie nie możesz ale masz 6 szermierzy i atakuj te wiochy z zielonymi flagami (rolnicze) i buduj miasto, kliknij pomoc w grze i tam masz opisane co i jak
przyjemnej lektury:)
 

DeletedUser

Guest
Również witam, przed chwilą założyłem konto. Może gra się spodoba i na dłużej tutaj zagoszczę :)
 

DeletedUser

Guest
poxop żądanie wojska nie jest wcale takie fajne jak się wydaje. Na początek pewnie się przyda ale zauważ, że każda jednostka będzie pobierać miejsce w zagrodzie. Niestety nie możesz wybrać sobie jaki typ wojska zażądasz więc się nie opłaca. Chcesz robić def a mogą Ci przyjść same jednostki off.

ja i tak z poczatku uzywam deffa do farmienia - tak jak kazdy z Was, z poczatku moze sie przydac, owszem, ale badanie to sa 2 wypady na farmy, tak wiec 40 minut roboty ;d a zaryzykowac warto ;d
ja ide w offa jak zawsze, wiec jezeli dostane powiedzmy 10 lucznikow i 10 hoplitow, to bedzie git majonez ;d lucznicy dolacza do moich a hoplici zostana jako przygotowanie do ataku ^^
 

DeletedUser

Guest
Są są i wydaje mi się że jest tu więcej osób co grali kiedyś w plemiona niż zupełnie nowych
 
Do góry