Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To w HH byli nieaktywni??
Nic dziwnego,ze sie rozpadli , ujj..
xD
 

DeletedUser

Guest
tak jak w każdym sojusz - są takie osoby - mniej lub bardziej sie udzielające
 

DeletedUser

Guest
widzę , że cicha walka wre na całego
gratulacje dla HEG ładnie mnie łupiecie - pochodów nie nadążam robic
 

DeletedUser

Guest
Wstrzymam się z gratulacjami ale wróbelki ćwierkają że powoli można gratulować :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
jeszcze jakis czas temu Pawel pisal tutaj z pretensjami, ze HEG mialo sie nie mieszac do wojny, tymczasem atakuje ludzi z KP, tymczasem z tego co widzielismy w tej akcji brali udzial RP, KP, Nemezis, Eforowie i Angels wiec widze, ze Pawlowi cos sie pomylilo z niedawnymi pretensjami.
 

DeletedUser6062

Guest
Tak pawel pisal ze HEG mialo sie nei mieszac do wojny a wyscie zaprzeczyli. Jeżeli hege nie jest neutralna to ja chetnia pomagam ich wrogom i zaluje ze moje biremy wyslalem zbyt pozna i nie wziely one udzialu w walce.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze jakis czas temu Pawel pisal tutaj z pretensjami, ze HEG mialo sie nie mieszac do wojny, tymczasem atakuje ludzi z KP, tymczasem z tego co widzielismy w tej akcji brali udzial RP, KP, Nemezis, Eforowie i Angels wiec widze, ze Pawlowi cos sie pomylilo z niedawnymi pretensjami.


Proszę nie wpadajmy tu w paranoję... co masz na myśli branie udziału przez Eforów w tej akcji? :) My jesteśmy wobec Was neutralni :D:D:D pomogła duszyczka wysyłając kilka biremek jako jednostka a nie sojusz :p
Bardzo często mamy sytuację gdzie gracze sobie wzajemnie pomagają mimo reprezentacji innych sojuszy często walczących ze sobą... Eforowie walczą z AH i na tym się skupiają ;) a że gracze w rejonach mają sojusze między sobą i pomagają zaprzyjaźnionym osobom to inna sprawa;)
Akcja RP była ich akcją wymierzoną w Was a Eforowie wspomagają sojuszników oczywiście ale walczą z AH i na tym się skupiamy :D
 

DeletedUser

Guest
Wiesz sprawa z nami byla zabawniejsza bo ktos z HEGE farmil jak zwykle gracza z KP a Pawel tutaj z pretensjami, ze mielismy byc neutralni :) Nie wiem kto ile wspieral napisalem tylko kto :)

Daro- tak zaprzeczalismy bo nigdzie z naszej strony takie zapewnienia nie padly. Teraz jak widac trzeba bedzie troche bardziej sie zakrecic kolo niektorych :)
 

DeletedUser6062

Guest
O ile ja do brze pamiętam to pawel pisal wtedy gdy atakowaliście nasze okupacje. Ty napisales ze takie slowa nie padly wiec gralismy jakby nigdy tej sprawy nie bylo i nie wiem czemu piszesz ze pawlowi sie pomylilo z pretensjami. Kesari dobrze napisal. Z KP wyslala tylko jedna osoba biremki, a ty nas wymieniasz jakby polowa sojuszu zorganizowala wsparcie.
 

DeletedUser1360

Guest
Ja pretensji do nikogo nie mam ale z drugiej strony co to za różnica czy wysłał jeden czy 2 czy 3. Również dobrze mogliście wysłać wszyscy i napisać że każdy z was z osobna ma prywatny sojusz z graczem z Republiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
co do Eforów - fakt - to mój prywatny sojusz z jedna Pania _ podziekowania dla niej :D:D
Wczoraj nic wiecej niechciałem pisac aby nie namieszac chłopakom w głowach , ale INSPI pisałem ci ostatnio , że dostałem zadanie skupic Twoją uwage i reszty Heg na czymś innym i chyba mi sie udało ( czyli na twojej osadzie)

Bo w czasie gdy Panowie z Heg odbijali osadę inspiego - my rozpoczelismy okupacje 4 lub 5 innych waszych osad i jak na razie jest tam spokój - były 2 próby odbicia tamtych osad , ale juz ogniowych wam chyba brakło hehe

okupacje te niedługo sie kończą - wiec tak czy siak uważam , że akcja była udana

a dlaczego skorzystałem ze wsparcia innych sojuszy ???

no cóż utrzymanie 6 osad i obstawienie ich wszystkich wymagało i od nas sporego rozproszenia sił
a i tak prawie sie udało hehe - nie Inspi i ty byłes przekonany , ze osada stracona - to był ostatni liczacy atak i niestety dla mnie za silny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
inspi masz juz nowych sasiadów - widze - teraz to siedz przy kompie non stop hehe
 

DeletedUser

Guest
Ponadto dodam że jeszcze jest drugi wymiar tej akcji.Hege wybiło sobie w tym rejonie dużo ogniowych i z tydzień jest wolnego na odbudowanie woja:)
No i gratki Walus za ładna obrone okupacji.Tylu ogniowych w jednej bitwie dawno nie padło.
Warto było wysłac biremki na pomoc Tobie.
 

DeletedUser

Guest
Nie o ogniowe chodzi a o 4 osady , które juz heg straciło
czekam na 5 aż dojdzie czas

wynik na 6 okupowanych - utrzymac 5 - moim zdaniem to sukces hehe

Choc łatwo was podpuścic Panowie z ( HEG)
gdyby walus zaatakował grympa - razem z innymi - odbijalibyscie może wszystkie , ale jak ruszyłem INSPI - skupiliscie sie na nim
a czemu ?? słabsi są gorsi ??
 

DeletedUser

Guest
Ja to widzę inaczej :) Jak dla mnie to że Waluś skupił uwagę HEG na swoim rejonie znacznie ułatwiło działanie Nam w rejonie :D
 

DeletedUser

Guest
wiec każda ze stro odniosła jakąś korzysc

Aniołki - bo Heg straciło ogniowe
KP bo skupiłem uwage na sobie
Eforowie - mysle podobnie
RP - zajęło pare osad ( panowie z HEG bo nasz stosunek jest zły - tylko jakieś 16 - 17 do 0 dla RP ).
 

DeletedUser

Guest
Tak Waluś masz racje 5 osad zdobytych to duży sukces.
Dla nas tez ma to znaczenie bo 5 osad z naszego rejonu znika wrogowi a pojaiwaja sie tam nowe osady sojuszników:)))
Czyli nastepne 5 osad do walki z wrogiem.

SUPER:)
 

DeletedUser

Guest
Czyzby Hege straszylo tylko nazwa?:eek:
W opisie maja najpotezniejszy sojusz na gammie, a RP rozbiera ich i narazie nie poniesli zadnych strat (czyt wiosek) :p
No niezle, niezle :)
 

DeletedUser

Guest
to fakt i wynik 18:0 moim zdaniem jest niezły ( nie licze wiosek które przejelismy gdy HEG gracza juz wywaliło - bo było by 27 :0 )
ale wiemy , że to nie bedzie trwało wiecznie - tak naiwni nie jestesmy.

Ale dobre początki mamy hehe
 
Do góry