Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No ostro z nimi jedziecie, a nie zastanawia was dlaczego nie ma kontry od Hege? moze sa ale ja nie wiem:p
 

DeletedUser

Guest
są - ale mało widoczne - pojedyńczych graczy - tak , ale sojusz nic nie robi
 

DeletedUser

Guest
Kontry nie ma bo HEGE musza atakowac tez inne soje.Ponadto co i rusz robimy wjazdy do osad HEGE i wybijamy co da rade tak wiec musza skupić sie tez na nas.Jednak ze strony HEGE to juz dawno nie było duzzych ataków i na nas.Teraz my działamy ich metoda.Robimy oprócz birem ogniowe i atakujemy gdzie sie da.Taktyka sie sprawdza.
Nie chce źle wrózyc ale na k.53 i 54 to juz niedługo HEGE nie będzie.Na 53 juz mamy od nich wiecej osad.I tez nam sie udało ostatnioop pare osad im zabrac.Ale oczywiście zaraz zwalniali osoby z soju i były bez.Z 10 mielibysmy a stracilismy moze ze 3.Od jakis 2 tygodni.
 

DeletedUser

Guest
o mie się nie martw poradze sobie w każdych opałach a nawet jeszcze gorzej
 

DeletedUser

Guest
No dotychczas sobie radziłeś ale wkońcu nie "ogarnołeś" jak to się mówi ; )
Widzę że masz podpis na wysokim poziomie ...

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
No no Malart jak się rozpędził z wyganianiem nas z M54 że aż chyba za mocno się w głowę uderzył :)

Statystyki na dzień 15.10.2010 godzina około 13:18 :)

morze 54 liczba wiosek

HEGEMONIUM - 295
Angel - 120

poobserwujemy wyganianie :)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz nie mówie że nastapi to dzisiaj ale to samo zrobimy co na morzu 53.Tam tez było Was 2 razy wiecej jak nas a kto tam teraz rzadzi?Moze ta statystyke o]podasz:)))
Teraz mamy łatwiej bo oprócz nas jeszcze nasi sojusznicy Was gniota na wszystkich frontach to mysle ze ta przepowiednia wczesniej czy póxniej sie spełni.
A kolega boomba ---rumba niech tak sie nie pyszni bo koledzy z HEGE tez tacy byli i co teraz maja powiedzieć?Pisali że juz po ANGEL itp.
Wy z FULMINATY jestescie cwani bo wszystkie osady macie na k.65 i walczycie z 10 naszymi garzcami coi tam sa.
Jestes kolego ignorantem.Powinienes sie wstydzić z cała FULMINATA ze najeżdzacie całym sojem Andrzejka i zabraliscie mu dopiero 3 osady jak dobrze licze.
Tyle czasyu napieracie i zabraliscie łącznie z 10 osad od takiego długiego czasu.Paru graczy przeciw Waszemu całemu sojowi dzielnie walczy.
Zebysmy walczyli 1/1 soj to juz by Was nie było bo Wy grac nie umiecie.Wysyłacie transportowe do ataku bez ogniowych i padaja one na 1 biremie:))))
Zamiast sie tu mądrzyc koleszko bys nauczył swoich gry.

CIESZ SIE ZE MAMY WOJNY Z PAROMA SOJAMI BO INACZEJ BYŚCIE GUCIO ZROBILI BO MIELIBYSMY ODPOWIEDNIE SIŁY Z INNYCH KONTYNENTÓW ABY DAC WSPARCIE NA K.65.Ale niestety walczymy na każdym kontynencioe i musimy rozłozyc siły na 5 duzych soi.

Tak wiec nie chwal sie tu bo nie masz czym/To jest wstyd i zenada ze tyle czasu zabieracie nam tam osady.Jakbym ja miał taki potencjał z moim sojem w walce z takim sojem jak nasz w tamtym rejonie to juz dawno by nas nie było,ale jak dzieci sie biora do gry to potem tak jest:)
Powodzenia.
Chociaż w sumie faktycznie pół roku sie z nami meczycie i zdobyliscie z 10 osad to faktycznie po zdobyciu kazdej osadki to robicie w majty ze szcześcia:)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz nie mówie że nastapi to dzisiaj ale to samo zrobimy co na morzu 53.Tam tez było Was 2 razy wiecej jak nas a kto tam teraz rzadzi?Moze ta statystyke o]podasz:)))

Panie Malart to że republika zajęła osady 3 nieaktywnych graczy i 1 aktywnego nie znaczy że nas wygoniliście wy :)))

Zebysmy walczyli 1/1 soj to juz by Was nie było bo Wy grac nie umiecie.Wysyłacie transportowe do ataku bez ogniowych i padaja one na 1 biremie:))))
Zamiast sie tu mądrzyc koleszko bys nauczył swoich gry.

Dokładnie :) jakbyśmy walczyli 1 na 1 to już dawno by was nie było :)

A tak to gryziemy się z jakimiś śmiesznymi panami :)

aha swoich tez naucz nie puszczać samych transportów lol :D :x
 

DeletedUser

Guest
I żeby nie było:

Ostatnim graczem przejętym przez Angel był Syrekk - który jesli oczywiście dobrze pamiętam był nieaktywny :)

przejęcia jego wiosek

2010-09-05 17:21:56
2010-09-04 13:24:12
2010-09-03 13:28:41


poszukam czy coś wcześniej było :)
 

DeletedUser

Guest
Angel miał potencjał na m65 ale na nic im to nie pomogło, został rozbity w pył i zostało kilku najwartościowszych graczy łącznie z waszym szefem i założycielem, wiec i bitwy są niezwykle zacięte o każdą wioskę i wspierane przez wielu sojuszników. Fulminata XII LC wywalczyła sobie pozycję na m65 na pewno nie przez unikanie walki, a to że rekrutacja jest w pewien sposób ograniczona do obszaru na którym operujemy to już problem naszych przeciwników a nie nasz, a to że Malart przyznajesz się do rekrutowania kogo popadnie i nieważne z jakiego morza, to tylko świadczy o waszej nieporadności i nieudolności w tym temacie.
Niestety nie mogę przytoczyć żadnych historii z waszych ataków na nas, bo takich najstarsi gracze nie pamiętają i zastanawiam się czy w ogóle wiecie jak atakować bo birem narobić w każdej wiosce i czekać na sądny dzień to każdy potrafi, a jedynie obrona jako tako wam wychodzi. A tak wielu waszych graczy proszących o nie atakowanie lub chcących zmienić sojusz za wszelka cenę to nie widziałem w żadnym innym, więc współczuje tylko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kalimrod jak mi odpisujesz tutaj to wytrzeźwiej bo chyba źle przeczytałes co napisałem.Jak masz trudności z przyswajaniem słów to czytaj 3 razy albo 4.Czy ja napisałem ze przyjmuje kogokolwiek????
Wy walczycie koleżko tylko z nami a my walczymy oprócz Was z 4 silniejszymi sojami jak Wy tak wiec nie lansuj sie ze nas rozbieracie po kawałku bo to normalne jak walczy z Wami od 6-10 graczy z naszego soja.Pisałem Ci nie chwal sie kolezko bo nie masz czym.To jest wstyd ze tak długo nas rozbirecie.

Do Vilgefortz---my walczymy od poczatku gry z Wami 1/1 ale Wy walczycie z nami jako 1/3 od poczatku gry tak wiec tez sie nie lansuj bop nic szczególnego tu nie zrobiliscie.

HEGE,ZE I Gravoria Manet od poczatku gry nas atakujecie tak wiec nie pisz mii ze chcecie walki 1/1.
Teraz my mamy sojuszników i Was razem zgnieciemy.I Ty to widzisz i niedługo jak szczur uciekniesz Ty i Ci co beda chcieli przetrwać do innych soi bo w paru sie nie utrzymacie....Chyba że bedziesz walczył do końca jako HEGE.Ale jak uciekniecie do innych soi to sie bhedziecie tłumaczyć jak Gravoria że nie było wodza itp...

Teraz walczcie z nami i sojusznikami godnie a nie tu piszesz takie farmazony.My walczylismy godnie przeciw 6 sojom i nie beczałem jak dziecko tak jak Ty .

A FULMINATA JESZCZE NAS KIEDYS POPAMIETA,JAK ZAŁATWIMY DOI KOŃCA TEMAT Z HEGE.Niestety nie możemy na 40 frontach być na maxa aktywni.

JA JESTEM DUMNY Z NASZYCH CO TAM SA ŻE SIE JESZCZE UTRZYMALI POMIMO PRZEWAGI WROGA 1/4 A NAWET 1/5.Na korzytść wroga FULMINATY.
 

DeletedUser

Guest
Malart podziel się towarem :))) ja też tak chcę :)))

Ciekawe jak i kiedy nas zgnieciecie :)))
 

DeletedUser

Guest
Twoje tłumaczenie jest bardzo naiwne, w waszym sojuszu jest 135 graczy + akademia i do tego wasi sojusznicy, więc mowa o 6-10 walczących to zwykłe kłamstwo i nieporadne prowadzenie propagandy. Na dowód tego mogę przytoczyć choćby np. bardzo intensywne ataki czarami od waszych graczy z najdalszych rejonów gammy gdzie mogą się bezpiecznie rozwijać a o Fulminacie słyszą tylko z Forum :).
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 

DeletedUser

Guest
Bo o Fulminacie nie ma co wspominac w sumie bo atakuja nieudolnie.Wy jestescie dobrymi rywalami ale faktycznie na dłuższa gre jestescie skazani na przegrana.
Podejrzewam ze niedługo Wasi gracze to zrozumieja i zaczna uciekac do innych soi.
Juz pewno paru to widzi:)
 

DeletedUser

Guest
Jesli zaczna uciekac, tzn. ze nie byli godni zwac sie HEGEMONAMI i tyle, jesli beda w mojej okolicy to spokoju nie zaznaja, ja widze narazie 1 osobe, ktora mialaby dobry powod zeby odejsc ale watpie, ze to zrobi.

HEGE,ZE I Gravoria Manet od poczatku gry nas atakujecie tak wiec nie pisz mii ze chcecie walki 1/1.
Teraz my mamy sojuszników i Was razem zgnieciemy.I Ty to widzisz i niedługo jak szczur uciekniesz Ty i Ci co beda chcieli przetrwać do innych soi bo w paru sie nie utrzymacie....Chyba że bedziesz walczył do końca jako HEGE.Ale jak uciekniecie do innych soi to sie bhedziecie tłumaczyć jak Gravoria że nie było wodza itp...


My walczymy od poczatku z HH i z SGP wiec Angels jako najslabszy z naszych rywali zawsze mialo z gorki :)
 

DeletedUser

Guest
Skoro nie ma tzn, ze nasze akcje przynosza jakies efekty ^^.

Ja Marlatowi moge dac moje slowo, ze tak dlugo jak bede grac, bede w HEGE. (no chyba, ze bedzie pon z Angels, wtedy odejde, bo nie bedzie to juz HEGE, do ktorego dochodzilem) :)
No chyba, ze mnie wyrzuca z HEGE, to zostane bez sojuszu, bo sercem bede zawsze z nimi :)
 

DeletedUser

Guest
Malart,nie przesadzaj.
Jakbyscie nie doklejali wszystkiego co bez soja jest na gammie to nie otarlbys sie o wielu wrogow.Wojna ZE z Wami to zbyt szeroko zobrazowany temat.Jak jest cos w okolicy i nie lezy nam sasiedztwo to zwyczajnie dazymy do eliminacji.W tej sytuacji jestescie wrogiem,kiedy przyjmujecie takiego slupa co mu nie mozna pozwolic rosnac bo jak plesn bedzie infekowal od srodka.Huczne nazwanie takich starc jak bitwa to tez spora przesada.Przy przejeciu miasta nie widac zwykle prob odbijania a jak sa to tak mizerne,ze ludzie w rezerwacjach pisza,ze nie bedzie potrzebne wsparcie.
Co do Twojej wczesniejszej wypowiedzi,ze zaczynacie uzywac ogniowych to ja ledwo z kolan sie podnosze.To WY ich jeszcze nie wyprobowaliscie?hehe.Wyglada na to,ze wszystkie dzialania sojuszu skupiaja sie na defensywie,lecz jak widac nie zawsze umiejetnej.
Garstka Angeli z okolic nami zdominowanego morza juz ma wyrok :cool:
A jeszcze wspomne okres wakacji,kiedy bylo wszedzie cienko a w mniejszych niz 165 :p jednostek sojuszach ubytek dwoch czy trzech ludzi przekladal sie na procent ryzyka akcji-Wy weszliscie w sojusz z naszym dozgonnym wrogiem.To powinno Ci wyjasnic,ze klopoty chodza parami a czasem trojkami(do 137 odlicz na dzien dzisiejszy).Po prostu klopoty to Twoja specjalnosc.
PS: W trakcie wymiany zdan miedzy sojuszami o ich rywalach czesto pada haslo Angel...ale zwykle na koncu i z dopisana buzka.

Pozdrawiam
 
Do góry