Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
czemu wybudowanie akademii na początku gry jest takie ważne ? to mój pierwszy serwer i gram w tą grę od tygodnia ...akademię wybudowałem o ile pamiętam po paru dniach. jadę na spontanie ... głównie w eko . potem będę budował armię . jestem w top 250 i widzę , że moja taktyka się sprawdza ... ale może mi ktoś powiedzieć jaka strategia jest najlepsza ?
 

DeletedUser

Guest
Eko z farmieniem nie ma szans...a teraz powrócę do TOP100...może i dalej;)
I nie ma co się chwalić-------taki sam nick masz w grze :D
 

DeletedUser

Guest
to ze bedziesz smakowitym kaskiem do napadu ;D sporo surowki , slabe wojsko ;D wrecz idealny okaz do podboju ;)
 

DeletedUser

Guest
no cóż ja farmie i buduję surki jakoś tak na styk starcza ale armia to podstawa żeby miał kto przynieść te surowce, przez niższy nastrój były 2 wpadki ale ryzyko i tak opłacalne choć nie powiem że tanie,
 

DeletedUser

Guest
wydaje caly czas surowce w budynki bo to mi przynosi punkty i w dodatku mam duze dochody . i to ze mam duze dochody nie znaczy ze bede kisil surowce :) w swoim czasie zainwestuje w armie
 

DeletedUser

Guest
oby nie za późno dla Ciebie a na szczęście dla tego kto Cię będzie farmił

heh tam nie kto Cię farmić 10 z jednego sojuszu na wyspie , no cóż teraz może ten układ Wam odpowiada zobaczymy trochę później jak zrobisz ta armię

Posty zostały złączone
Kamil 'yetj'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Edytować to nie można?;)
Ja mam w okolicy samych noobów :D
 

DeletedUser

Guest
ja dzis zapomnialem sie i 15 lukow w ataku stracilem <pech> xd tak sobie farmie i luki na jakiegos goscia poslalem :p a tam 6 szermierzy ^^ xd
 

DeletedUser

Guest
a u mnie do dzisiaj do południa wszyscy ochrona początkowa xD jak wy mieliście po 20+ punktów ataku to ja siedziałem i czekałem xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a u mnie do dzisiaj do południa wszyscy ochrona początkowa xD jak wy mieliście po 20+ punktów ataku to ja siedziałem i czekałem xD
Żebym jeszcze jakiegoś warna nie dostał...ale to chyba nie spam;)
Mam już 41...jak się aktualizuje to będę miał 47;)
Nie dogonisz mnie xd
---------Ku chwale Angel !:D-------------
 

DeletedUser

Guest
Bardzo proszę o wyjaśnienie.

Czy może ktoś mi wyjaśnić co sie satło?

lipa.JPG
 

DeletedUser202

Guest
Nic się nie stało, obrońca wygrał tą bitwę!
Po pierwsze atakujesz defem
Po drugie w środku nocy na bonusie nocnym nie sprzyjającym atakującemu tylko obrońcy
Po trzecie miałeś szczęście -19%
Nic dziwnego się tutaj nie wydarzyło;)
 

DeletedUser77

Guest
Nie bardzo kumam co to jest, a druga sprawa on nie miał wojska czy ja tego nie moge zobaczyć? Dzieki bardzo

On miał widocznie więcej wojska skoro pokonał Twoją armię.
A nie jest pokazane ile, ponieważ zginęła cała Twoja armia w związku z czym nie mieli jak przekazać informacji o stanie wojsk wroga.
Aby się dowiedzieć ile mu zostało musiał byś wysłać na niego szpiega.
 

DeletedUser

Guest
Powoli na naszej Gammie robi się ciekawie,ochrona zniknęła czyli noobki powoli wypadają za burtę, w rankingu sojuszy mamy jak to zwykle bywa masówki na przodzie, ale za to w rankingu graczy rządzi mój sojusz HEGEMONIUM. Ciekawe kiedy wybuchnie pierwsza poważna wojna bo jeśli chodzi o potyczki to straszna nuda na tą chwile...
 
Do góry