Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No tak każdy z Angel sie laje to czemu nie my?

Od nas 2 graczy na m44 zaczyna wbijać:)
 

DeletedUser

Guest
niejakiego maklera tylko znalazlem ale w moich okolicach to go nie widze
 

DeletedUser

Guest
Cos za bradzo mi sie rozrastasz Panie Kucharek z ta Twoja gwardia :p
bo mi zabierasz farmy z moich okolic :/
 

DeletedUser

Guest
Wróciłem!!

Oj to nie ładnie...

tralala Patryk wpada i wam zaraz wioski poro*******la, tylko muszę się zalogować a to coś mi się nie chce udać więc napisałem do wyższej władzy o co chodzi.

A tak poza tym to witam wszystkich pierwszy oficjalny urlopowicz wrócił:D wiki kochana widzę bez3emnie żyć nie możesz?? Tak bardzo za mną płakałaś aż się wzruszyłem;)
 

DeletedUser

Guest
Oj to nie ładnie...

tralala Patryk wpada i wam zaraz wioski poro*******la, tylko muszę się zalogować a to coś mi się nie chce udać więc napisałem do wyższej władzy o co chodzi.

A tak poza tym to witam wszystkich pierwszy oficjalny urlopowicz wrócił:D wiki kochana widzę bez3emnie żyć nie możesz?? Tak bardzo za mną płakałaś aż się wzruszyłem;)

No nareszcie !!!!!! juz myslalam ze nie wrocisz i bede musialaCie szukac by Ci nastukac :))
a zatem witam witam :***

Te kucharek ja juz Ci cos mowilam ..ja nie naleze do tych co sie je rzuca :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No widzisz nie musiałaś mnie jednak szukać hehe ale to już na pw załatwimy;) co tam na gammie słychować???
 

DeletedUser

Guest
Co slychowac na Gammie no wlasnie nie mam pojecia ..staram sie tu wyciagnac jakies informacje,ale tu nikt nie chce sie zwierzac buuuu
 

DeletedUser

Guest
A wiesz nie wiem czy mi wolno tak to mówić publicznie bo mi później nic nie powiedzą jak tak publicznie śpiewać o tym będę:D
 

DeletedUser

Guest
Na Gammie stare bajki, R3P pierze się z MAH i Angel, które to ostatnio zaczęło nabierać nowych członków i rosnąć w siłę reszta tłucze się notorycznie ze wszystkimi po kolei (wybaczcie że tak skrótowo o innych sojuszach, ale ja poprostu jestem totalnym ignorantem w sprawie sojuszów z którymi nie walczę :) )
W rankingu ogólnym pierwsze miejsca piastują kolejno:
1. Karmazynowy Przypływ 74 członków,
2. Mroczna Armia Herosów 64 członków,
3. Black Pearl 59 członków,
4. R3publika Półmroku 48 członków,
5. AH-SBS 59 członków,
6. Makro 60 członków,
7. Angel 80 członków,
8. Grupa Turystyczna GT 97 członków,
9. Stara Gwardia Enklawy 63 członków,
10. Liga Herosów 33 członków.

Tak wygląda ranking agresorów:
1. Black Pearl
2. R3publika Półmroku
3. AH-SBS
4. Karmazynowy Przypływ
5. Angel
6. Mroczna Armia Herosów
7. Złota Elita
8. Makro
9. Liga Herosów
10. Grupa Turystyczna GT
Tak to na dzień dzisiejszy wygląda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry