Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6062

Guest
Myślę, że BP powinno poinformować kto zostanie nowym przywódcom sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No czółko wiki musisz tu przywrócić zycie tym swoim uśmiechem ;)
Wiki powiedz Patrykowi że dziekuje mu za zapro do sojuszu ale nie wiem czy sie skusze; )


[ SPAM ]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nIe no to jest jakas porazka .....ta informacja mnie osobiscie bardzo yyyy denerwuje !!!!!zeby nie mowic brzydko .....
 

DeletedUser6062

Guest
Zauważ, że każdy sojusz na swoim profilu informuje gamme kto jest ich przywódcom.

Paktować ? heheh kogo byśmy lali?

Ale nigdy nie wiadomo czy się nie wyłoni nowa potęga która zechce z wami się sprzymierzyć albo we wrogich sojuszach nie zmienią się władze. To była jedynie moja drobna uwaga. Ja osobiście byłem ciekawy kto przejmie stery w BP i uważam, że TORRR to bardzo dobry wybór.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9862

Guest
a co ty na gammie nadal robisz, nie dostałeś jasnego sygnału, że nie jesteś tu mile widziany. Zdrajców się nie lubi
 

DeletedUser

Guest
Dziękuje panowie za 2 lata miłego grania;D Niestety czas się rozstać;D Dziękuje Przyjaciołom jak i wrogom za dreszczyki emocji;D Pozdrawiam samar11 :)
 

DeletedUser

Guest
Pan z MAKRO-LH :) Pozdrowienia w Realu i nie mart sie zaopiekuje sie twoimi miastami :D Nie no Żart ;)
 

DeletedUser

Guest
To się musisz jeszcze trochę napocić;D bo zostaję;D jak chcesz podbijać to próbuj ;D
 
Do góry