Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ciekawi mnie czemu wywalacie graczy z soju zamiast ich bronic.Nastepnego wywaliliści z HEGE tego o którym wspomniał Paweł--teuszba?Tylko pojechalkismy mu osady juz go nie ma w HEGE.
O co chodzi bo nie kumam.
AQ dopiero podebraliście go z MA jak sie dobrze doczytałem.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawi mnie czemu wywalacie graczy z soju zamiast ich bronic.Nastepnego wywaliliści z HEGE tego o którym wspomniał Paweł--teuszba?Tylko pojechalkismy mu osady juz go nie ma w HEGE.
O co chodzi bo nie kumam.
AQ dopiero podebraliście go z MA jak sie dobrze doczytałem.


Oswiece cie , gracz mial straszny problem, brak kultury na forum i za duzo wrzeszczal:) Jak przejeliscie jego osadki to sie ciesz , a co do wywalania graczy to to byl odosobniony przypadek , za to co do was to bym sie posprzeczal

np.

Lejoss
i jeszcze dwojga ich bylo u was co ich okupowalem i w polowie okupacji zostali wydaleni z sojuszu , pewnie powiesz ze likwidowaliscie nieaktywnych graczy , to powiem ze on byl aktywny :)

AQ- my nie podbieramy graczy , nie przekupujemy ani nic w tym kontekstcie, jak chca dojsc jest debata, za badz przeciw , kumasz ??
 

DeletedUser

Guest
Ja nie mówie że my nie wywalamy graczy tylko Wy to tez robicvie i byłem ciekaw.
I nie powiem ze był nie aktywny jeden czy drugi tylko wylecieli za to ze ja od miesiaca kaze robic wojo daje wsparcie soju a niektórzy maja to w dupie i potem w raportach wychodzi że prawie nic woja swojego i birem nie mieli.To po co mi taki gracz jak jest tylko balastem.
Kiedys miałem litośc i trzymałem wszystkich.Teraz stosuje zasade nie ma woja,jak sie to wyda wylatuje.
 

DeletedUser

Guest
No sorki o tamtym nie wiem nic ;) ten jeden zapadl mi w pamiec :) no to bylo ich dwoje , panie Zdzichu moze byl jakis jeszcze ???

Ooo no tu mnie zaskoczyles , ale co fakt to fakt , tylko farmy woja niemaja , a takich wrecz nie mozna trzymac
 

DeletedUser

Guest
musze Was wszystkich rozczarowac, Swordfish z tego co pamietam byl juz nieaktyny, a z teuszem sprawa jest juz wyjasniona.
 

DeletedUser6062

Guest
A od kiedy nieaktywni gracze wysyłają ataki. Swordfish zaatakował mnie zaraz po tym jak ja wysłałem na niego ataki, a to było 1 dzień przed stratą pierwszej osady. Drugie miasto zostało podbite dzień po utracie pierwszego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czyli rozumiem, ze nie mozna udzielac sie na forum a potem przestac? Badz nie mozna oddac konta osobie, ktora nie ma zamiaru uczestniczyc w zyciu sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
to ostatnie kolego to juz nielegal - wiec nawet o tym nie wspominaj
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam za długa nieobecnośc - ale w RP był zjazd a ja osobiscie miałem "małe " kłopoty zdrowotne
jak powyzej ktos moze mnie poinformowac co na swiecie w tym czasie sie wydarzyło ???
 

DeletedUser

Guest
MA i HH bylo przeciwko nam. Teraz tworza 1 sojusz wiec chyba jednak odpadl.
Co tam Andrzejki u Ciebie, do HEG dojsc sie nie udalo, AH odrzucilo, pozostalo wrocic na stare smieci ^^
 

DeletedUser

Guest
teraz, jako większe siły MA i HH będą mogli się powyżywać... miejmy nadzieję nieudanie
 

DeletedUser

Guest
Ja mysle , że to był dobry krok ( fuzja). HH pozbyło sie mało aktywnych graczy zaś nowy jest napewno lepiej zgrany. Bedzie im łatwiej współpracowac
 
Do góry