[Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

Pytania mogłyby być mniej encyklopedyczne a bardziej z praktyki gry , żeby nie były przepisywaniem z wiki :)

Bardziej z praktyki gry? To trochę ciężko, bo każdy mógłby inaczej zinterpretować i ciężko by było ocenić. Chyba, że myślimy o czymś innym - może daj jakiś przykład :)

@Kotek
Wiesz, ja bym mogła być wyżej, ale czas odpowiedzi tu się bardzo liczył. Ja na początku nie chciałam o nic walczyć i luźno sobie odpowiadałam, jak wpadałam na forum. Dopiero później mnie kopnęło, a powalczę sobie z Kotkiem :D Ale niestety, kotek już miał za dużo przewagę i z 40 gdzieś miejsca ciężko było dobić :p

Heh ale i tak gratki za zwycięstwo dla Ciebie i dla pozostałych z pierwszej 10.
Rywalizacja była bardzo ciekawa :)
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

Sisi, chodzi mi bardziej o takie pytania jak były z tymi nereidami, jeśli ktoś wiedział to miał przewagę w szybkości a jeśli nie to musiał szukać i tracić :) Albo pytanie 20, też było ok.
a na pytanie z minotaurwm praktycznie nie było szans odpowiedzieć bez wiki więc nie sprawdzałp wiedzy w żadnym stopniu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

Wiesz, ja mam wiedzę bardzo dużą, ale na grepo tak szybko się wszystko zmienia, że i tak za każdym razem sprawdzałam 3 razy czy dobrze myślę. No pomijając te z ekwipunkiem, bo nie miałam czasu sprawdzić i tak sobie strzeliłam :)
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

Ja gram od Alfy więc teoretycznie też powinienem wiedzieć dużo :)
ale lepiej było sprawdzać niż źle odpowiedzieć, bo jak pisał Felix, te ,,0" były decydujące
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedzy

Tylko, że od alfy się w cholerę zmieniło i tu jest pies pogrzebany.
Musisz być na bieżąco z aktualizacjami, by wszystko wiedzieć na cacy :)
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs Wiedz

No i o to chodzi :)
mimo wszystko myślę, że powinny być takie pytania premiujące wiedzę. do konkursu następnego jeszcze dużo czasu, Shannqa może się zastanowić :D chętnie bym pomógł ale zamierzam wygrać, a wymyślajać pytania nie mógłbym brać udziału :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konkurs

Ja na to ostatnie pytanie odpowiedziałem 23h po - godzinę przed ogłoszeniem wyników i dostałem za nie aż 60 pkt. czyli musiało mało osób odpowiadać lub było wiele błędnych odpowiedzi
smiley_emoticons_confusednew.gif


w sumie tylko na dwa pytania odpowiedziałem i gdzieś tam około 40 miejsce mam , ale z tego co zauważyłem tu główną role odgrywał czas odpowiedzi , a nie wiedza :)
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Konk

Gdyby czas nie odgrywal roli to by byly same remisy :)
pomylek tez by nie bylo bo kazdy vy sobie sprawdzal ile chce :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis]

dlatego pytania powinny być bardziej takie gdzie info nie znajdziesz na fo czy wiki , a coś co możesz nabyć z czasem :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis]

Hahaha fajnie się pisze, gorzej coś takiego wymyślić :D

Może jakiś przykład?

Dodam, że układanie precyzyjnych i jednoznacznych pytań nie jest takie łatwe jak Wam się wydaje :)
 

DeletedUser26638

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepolis]

wymyslacie bylo fajnie:D
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny Grepo

11 miejsce;)
Miałem nadzieję na 10-tkę,ale i tak sukces:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny

Została nam nagroda za 6 miejsce w Kartce Urodzinowej, więc mogę przyznać dwa wyróżnienia dla osób, które znalazły się tuż za podium :)

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b.png

[profil]Lukasz1440[/profil]
100 sztuk złota + wybrany bonus Tyche

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b.png

[profil]domi767[/profil]
100 sztuk złota + wybrany bonus Tyche

Możecie wybrać jeden z następujących bonusów (każdy z bonusów trwa tydzień):
  • Święto radości Tyche
  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche

W celu odebrania nagrody proszę o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości oraz o podanie swojego nicka w grze, świata, na którym chcecie odebrać bonus oraz informacji jaki bonus wybieracie.
 

DeletedUser19009

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodziny

a ja miałem już po 10 pytaniu odpuścić xD a tu jednak się opłacało dociągnąć do końca :D
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: [Szóste urodz

Gdybym od początku się bardziej postarał to może bym się załapał na nagrodę:eek:
 
Do góry