"Szaraki"

  • Rozpoczynający wątek Paxior
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Doczytał się ktoś może co się dzieje z opuszczonymi przez graczy polis?
 

DeletedUser

Guest
Stają się szarymi wioskami i prawdopodobnie po jakimś czasie znikają i zostaje miejsce na kolonizację - ale to nie jest potwierdzone (to moje przypuszczenie z obserwacji ;) )
 

DeletedUser4

Guest
Stają się szarymi wioskami i prawdopodobnie po jakimś czasie znikają i zostaje miejsce na kolonizację - ale to nie jest potwierdzone (to moje przypuszczenie z obserwacji ;) )

Szare i owszem - co do znikania - nie zauważyłem tego na .de, a mam kilka szarych obok siebie juz dluzszy czas..
 

DeletedUser

Guest
co do znikania - nie zauważyłem tego na .de, a mam kilka szarych obok siebie juz dluzszy czas..
Na pierwszym świecie .de kiedyś spotkałem się z taką sytuacją, że wioska była szara, a potem zostało miejsce pod kolonizację. Ale może stało coś zmienione, czy jakiś jeden wyjątkowy to był przypadek na wiele ;)
 

DeletedUser

Guest
to jesli zostaja to inne pytanko czy w miare grabienia takiej szarej wioski rozbuduwuje sie jakos czy zostaje taka jaka go opusil wlasciciel :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
a jak mam pytanie, bo nie mgoe znaleźć.

1) Po jakim czasie od nieaktywnej rozgrywki osada staje się szara przy graniu bez premium?
hmm 7 dni jak w plemionach?
2) Czy mozna przedłużyć okres czasu na zszarzenie, np: poprzez zarzadcę?
I czy wtedy jak sie ma zarzadce to osada nie zsarzeje, dopiero np 7 dni po zakonczeniu wynajmu zarządcy?
 

DeletedUser

Guest
Posiadanie jakiejkolwiek formy premium zabezpiecza wioskę/wioski przed zszarzeniem z powodu nieaktywności. Takie konto może jednak być zbanowane np. z powodu multi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry