Szare miasta

  • Rozpoczynający wątek monika21ns
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
a kolega wymyślił nawet że będzie używał błyskawicy, która uszkadza losowy budynek bo na forum pisali że z czasem jak nie gra się to poziom budynków spada i jak senat spadnie do poziomu "0" to wtedy wioska szarzeje, ale widocznie to nie prawda.
błyskawica nie może uszkodzić budynku który jest na pierwszym poziomie ;)
 

DeletedUser4784

Guest
czyli nie ma sposobu żeby te małe wioseczki szybciej stały się szare? muszę zrobić podbój?

To czy zbadasz podbój czy nie nie będzie mieć wpływu na to jak szybko wioski będą robić się szare- a to zależy od aktywności gracza w którego są one posiadaniu..

Faktycznie zwróciliście uwagę na jedną rzecz której nie dopowiedziałem: bez zbadanego podboju szare wioski można zabierać tylko na światach z nowym systemem podboju :) W starym gdzie jest okupacja niestety musisz posiadać zbadany podbój by rozpocząć okupację z kolonem nawet szarej wioski :)

Co do tego jaki świat jakie ma ustawienia i jaki system podboju znajdziesz na tej stronce:

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/%C5%9Awiaty
 

DeletedUser

Guest
na forum pisali że z czasem jak nie gra się to poziom budynków spada i jak senat spadnie do poziomu "0" to wtedy wioska szarzeje, ale widocznie to nie prawda. dzięki wszystkim ! ;)

Witam

1. Jak gracz nie loguje się na konto to wioska szarzeje
2. W efekcie nie logowania się spada poziom budynków w polis, a gdy senat osiągnie lvl 0 to całość znika z mapy.
 

DeletedUser1360

Guest
wioski staja się szare gdy ich właściciel nie posiada konta na danym świecie. Konto może być zlikwidowane gdy:
- gracz już długi czas nie logował się w grze (więcej niż 14 dni)
- samoistne usuniecie konta
- ban po którym następuje kasacja konta
Po pewnym czasie gdy miasto stanie się szare zaczyna tracić punkty, ulega samo zawaleniu się. Taka sytuacja trwa do momentu gdy senat w takim mieście uzyska poziom ) wówczas znika ono na dobre z mapy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czyli nie ma sposobu żeby te małe wioseczki szybciej stały się szare? muszę zrobić podbój?

z tym to mi chodziło że szybciej zrobię podbój niż doczekam się zszarzenia wiosk. lepiej rozbudować pomału akademie i magazyn żeby zrobić podbój niż czekać aż one zszarzeją. myślałam że jest jakiś sposób żeby wioski zniszczyć ale z wypowiedzi waszych wynika że trzeba tylko czekać, więc lepiej zrobię sobie podbój i je zaatakuje niz jakbym miała czeka aż przestaną istnieć. bo kolona juz mam i chciałam przyspieszyć założenie nowej wioski, ale na mojej wyspie brak wolnego miejsca.
 

DeletedUser

Guest
miasto robi się szare jak ktoś się nie loguje (z obserwacji mojej wyspy to z miesiąc ale pewny nie jestem bo mogli się logowac i nie budować ;/) a jak już poszarzeje miasto i senat spadnie do zera to robi sie wolne miejsce do osiedlenia
 

DeletedUser7624

Guest
Jeśli nie loguje się właściciel miasta wystarczająco długo to miasto robi się szare!:)
W tym przypadku ten ktoś się loguje ale nic nie buduje!:eek:
 

DeletedUser

Guest
no i zniknęły :D te co miały 175pk. od razu a te co miały po 219 zrobiły się szare :D
 
Do góry