Szczęśliwa Siódemka - Tu nie gramy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19286
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19286

Guest
szczęśliwa siódemka.png

Na czym polega konkurs?


Codziennie, przez 7 dni, waszym zadaniem będzie odgadnięcie liczby od 1 do 5000. Osoba, której w danym etapie uda się zgadnąć ustaloną przez organizatorów liczbę lub będzie najbliżej, otrzyma nagrodę.

ZASADY


Konkurs trwa od 8 czerwca do 14 czerwca 2015 i składa się z 7 oddzielnych etapów.
Organizatorzy Konkursu przed startem wylosowali 7 liczb od 1 do 5000 - każdy z numerów przypisany jest do odpowiedniej rundy. Liczby zostały zamieszczone w temacie z regulaminem w postaci oddzielnych, moderowanych postów (niewidocznych dla graczy), które zostaną opublikowane po zakończeniu odpowiadającej im rundy.
Codziennie, przez 7 dni, około godziny 14 w dziale Konkursy utworzony zostanie specjalny wątek, który służy do odgadnięcia liczby dnia. Każdy uczestnik może napisać w danym dniu jeden post ze swoim typem. Nie wolno zmieniać swoich typów ani edytować postów.
Gracze mają czas do północy na zamieszczenie swoich typów. Numery zamieszczone po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
Następnego dnia, po zakończeniu rundy, ogłoszony zostanie zwycięzca danego etapu, który otrzyma nagrodę.
W przypadku remisu, nagroda dnia może zostać przyznana maksymalnie dwóm osobom. Jeżeli więcej niż dwie osoby udzielą poprawnej odpowiedzi, o wygranej będzie decydować czas przesłania swojego typu.
Poszczególne etapy są od siebie niezależne. Zachęcamy więc do udziału we wszystkich rundach - nawet jeśli nie poszczęściło wam się pierwszego dnia, wciąż macie szansę na wygraną.



NAGRODY

wyróżnienie_P_b.png



150 sztuk złota dla każdego z 7 zwycięzców​
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8414

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

Wiem nie tu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

Heh umiejętność czytania niektórym tutaj by się przydała ;)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

A jeśli ktoś w ciągu jednego dnia obstawi więcej?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

Zakładam, że jest to niemożliwe.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

Zgadza się, brany pod uwagę jest tylko jeden post (pierwszy) :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Tak trudno zrozumieć, że typy oddane po północy nie będą brane pod uwagę?


PS: Jaki to problem dla twórcy konkursu zamknąć temat o północy i otworzyć nowy, na kolejny dzień? Chyba byłoby łatwiej dla wszystkich i przejrzyściej...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Tak trudno zrozumieć, że typy oddane po północy nie będą brane pod uwagę?


PS: Jaki to problem dla twórcy konkursu zamknąć temat o północy i otworzyć nowy, na kolejny dzień? Chyba byłoby łatwiej dla wszystkich i przejrzyściej...

Niestety o północy już śpimy :D Z tego powodu wyniki oraz rozpoczęcie typowania odbywają się w ciągu dnia.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Heh...to może dać ludziom dzień na podanie typów i możliwość typowania od rozpoczęcia jednego konkursu, do otwarcia następnego? W końcu w tytule tematu jest słowo "dzień", a na typowanie dajecie ludziom nawet nie 10h...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Też o tym myślałam.
Ale w sumie jest jasno napisane do północy,
więc jak ktoś się spóźnił, to jego problem.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Według mnie tak jak jest jest dobrze:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Makaron, jakie masz czity?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

No wiesz - jak to mawiają głupi ma zawsze szczęście. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

Siemka .Jakoś zawsze mam problem ze znalezieniem wygranej liczby ....



Zaraz to dodacie więc saaam napisałemmm...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam znalazłem - łatwo nie było
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Szczęśliwa Siódemka

No wiesz - jak to mawiają głupi ma zawsze szczęście. :D
Ale TY głupi nie jesteś i dlatego jest to podejrzane:D

Siemka .Jakoś zawsze mam problem ze znalezieniem wygranej liczby ....



Zaraz to dodacie więc saaam napisałemmm...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem.;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam znalazłem - łatwo nie było

Nikt by Ci tak nie napisał:p To, że nie przebywasz za często na fforum i nie możesz czegoś na nim znaleźć, nie znaczy, żę jesteś idiotą :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zakończony został siódmy, a zarazem ostatni dzień Konkursu. Zwycięski numer odsłonięty został na pierwszej stronie. Gratuluję londi za w miarę trafne wytypowanie wylosowanej liczby. Proszę zwrócić się do Shannqi po odbiór nagrody, podając swój nick, o ile jest on inny niż na Forum.
Jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę i pozdrawiam wszystkich :).
Hahahaha:D Ogólnie, to nie było trudne walnąć liczbę dookoła której za wiele ludzie nie celowali;d
 
Do góry