Szczescie w grze.

  • Rozpoczynający wątek eLPe
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czesc,

Gram na Omikronie i powoli puszczaja mi nerwy przez ten 'teoretycznie' losowy parametr w grze.

nie tak dawno pisalem do supportu w tej sprawie, ale ich odpowiedzi zostawie bez komentarza.
Jestem posiadaczem premium i zauwazylem, ze duze ataki ( w liczbie mieszkancow ) to szczescie
jest na minusie. Oczywiscie chodzi tutaj o ataki, ktore walcza, a nie np 'przeplynely' sie.

Nie chce mi sie obecnie tutaj przeklejac raportow ale tylko z dzisiejszego dnia:
221 ognii : szczescie -29%
228 ognii : szczescie -21%
156 ognii : szczescie -12%

Atak kolegi z sojuszu:
212 ognii : szczescie -27%

I on i ja jestesmy w posiadaniu premium. Czy to problem omikronu czy calego grepo? Jest to sposob na 'wyrownanie' przeciwko premium czy?
Bede wdzieczny jak sie podzielicie swoimi wrazeniami w tej kwestii bo mocno mi sie to nie podoba...
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Macie pecha i tyle, jak ja w utrzymaniu okupacji:p
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Szczescie w grze.

jest teoria spiskowa mówiąca o tym, że szczęście jest zaniżane (wiadomo, im więcej stracisz tym większe prawdopodobieństwo użycia złota), czy to prawda? nie wiadomo :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Ale wy jesteście uprzedzeni do Inno;d Raz na wozie, raz pod wozem, no i czasem pomiedzy jak jest szczeście na 0:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Szczęście sprzyja lepszym ;) przynajmniej tak mówią...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Po prostu czas wam nie sprzyja ;DDDDD no to peszek . ;DDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

ja także gram na Omikron, atakuję 246 ogniami - szczęście +27, 239 ogni - szczęście +30 :) To jest moim zdaniem losowe, a pamiętam jak kiedyś kolega brał miasto od koleżanki, i szczęście miał na +27, gdyby nie to, to nie wziąłby tego miasta, przebił się 1 hopkiem :) na pustym mieście :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

ja bym byl za zmniejszeniem szczescia/pecha do parapetrow od-20 do +20 albo nawet -15 + 15
64.
prezent2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Jest jakaś magia w tym... Nie da się prosto wyliczyć wygranej. Jest ryzyko, jest zabawa :D Dobrze jest jak jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

rzeczywiscie cos jest na rzeczy, 5 atakow ogniami i 5 na duzym minusie, nie wspomne juz ladu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Rzeczywiście przy dużym murku, wieży itd. straty przy szczęściu są nawet duże... - czasami pomaga, czasami nie - ale jak powyżej napisano - ryzyko... fajna rzecz xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

-30 = 70% ataku
+30 = 130% ataku

roznica wynosi az 60% wartosci ataku a to nie jest mało.
ostatnie ataki ogniami, az zal patrzec w raporty.
4c0993dd4457.bmp
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Koledzy, jeden płacze, drugi się cieszy...
Drugi płacze to pierwszy się cieszy
Szczęście działa w obie strony, jakby był jakiś spisek to raczej na plus dla agresorów żeby szybciej świat się zakończył bo wtedy powstaje nowy. A to wiadomo - kasiora, kasiora i jeszcze raz kasiora, na starcie chyba najwięcej się złota wydaje
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Szczescie w grze.

-30 = 70% ataku
+30 = 130% ataku

roznica wynosi az 60% wartosci ataku a to nie jest mało.
ale przynajmniej szczęście to jedna z niewielu rzeczy której za złoto sobie kupić nie można, a w krytycznych sytuacjach może być decydująca - więc nie ma co narzekać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

no niesety pecha tez nie kupisz za zloto a tak sie sklada ze zawsze w najwazniejszych momentach jest peszek -20 -30, ataki ze szczesciem to rarytas. Jestem jak najbardziej za czynnikiem losowym ale takim ktory nie wypacza wyniku walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczescie w grze.

Jest dobrze , nie może być wszystko do tak łatwego obliczenia . Za proste by to wszystko było .
 
Do góry