Szpiegowanie

  • Rozpoczynający wątek Mahome
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Otoz ze przeszukalem cale forum i nie ma zadnej odp. na moja "rozkmine"., wiec napisze .. Od czego zalezy to ze ktos mnie wyszpieguje.Dosmyslam ze musze miec srebro w jaskini a ile tego sreberka potrzebuje zeby mnie nikt nie wyszpiegowal.? jest jakas proporcja do srebra? np ktos dal 1000srebra na szpiegowanie a ja jestem tym obroncom i mam w jaskini 200 srebra to ten agresor dostanie jakies info.?Prosze mi to dokladnie opisac.:confused:


Z gory thx za jakas madra odpowiedz od doswiadczonego gracza .:D:cool:;)<stawiam browara...xD>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Było wielokrotnie :/

Czy wyszpiegujesz kogoś lub czy ktoś cię wyszpieguje, zależy od tego kto z was ma więcej srebra w jaskini.

Jeżeli szpiegujesz gracza, który ma w jakini 1000 srebra a ty przeznaczyłeś na tą akcję 1001, to Twoja akcja będzie udana i wyszpiegujesz wojska i budynki wroga. Tak samo jest w drugą stronę.

W szpiegowaniu ważną rolę odgrywa każda, nawet 1 jednostka srebra.
 

DeletedUser

Guest
byłó wiele razy...

jak wróg wysłał wroga za 1000 i ty masz 200 to cie wyszpieguje, ale jak już masz 1001 a nie 200 to wróg cię nie wyszpieguje bo masz w jaskini więcej srebra niż on zapłacił, w tym wypadku zabiera ci 1000 bo tyle zapłacił wróg
 

DeletedUser

Guest
dokładnie było

ale ja mam pytanko jeszcze z innej beczki /

Czy jak wróg ma wsadzone 300 a ja 1000 i jak on wyśle do mnie szpiegów i przegra , cza ja zobaczę to co on ma w wiosce

( tak jak już trzymamy się tej historii to szpiegów po nieudanej próbie szpiegownia przesłuchiwano i wyciągano informacje :D;D;D ) - ale to tak na marginesie :p
 

DeletedUser17

Guest
Nie, nie będziesz znał jego wojsk/budynków. Musisz sam go wyszpiegować
 
Status
Zamknięty.
Do góry