[Omawiane] szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

  • Rozpoczynający wątek szubstar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nie wiem o co chodzi wczoraj przejąłem miasto "valkiria" i w nocy o 3 rano jakis koleś podesłał wsparcie, zaprosiłem kolege żeby mnie "valkiria" zaatakowął i zniszczył wojsko tego kolesia i też tak się stało, w mieście zostało 13 gołych transportowców więc wysłałem od siebie ognie (oczywiście w mieście nie było ani jednego żołnierza) i dostałem taki raport:

szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju
 

DeletedUser

Guest
nie mozesz atakowac sam siebie i niszczyc jednostki ktore sa w miescie
atak niby wysylasz ale sa to tylko odwiedziny czyli tak jak masz napisane w raporcie
 

DeletedUser

Guest
nie a po co?? ja wysłałem moje wojsko na spacer, a ten sam kolega co wcześniej wyczyścił z tego wsparcia wojsko lądowe, powtórzył akcje samymi ogniami i po sprawie ;) 13 transporterów to jest 91 jednostek zabitych... wcześniej usmiercił ok. 240 woja lądowego i na pochód juz jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja kiedyś odpisałem na pytanie i nie była ona na temat i na prv miałem od moda pouczenie i moja odpowiedź została usunięta! z tego co się orientuje kolo czarodziej101 nie odpowiedział na moje pytanie! czarodziej101 jak czujesz sie bardziej dowartościowany wytykaniem innym błędów w pisowni w tej grze to BRAWO!!! ;] PS. poprawiłem ale muszę Cie zasmucić bo przeoczyłeś jeden szczegół w mojej błędnej pisowni, a mianowicie wyraz (uśmiercić) napisałem przez S "usmiercić" mam nadzieje że z tego powodu nie załamiesz się i nie targniesz się na swoje życie! Mam nadzieje że poprawi to Twój stan zdrowia i postaram się pisać bez błędów! pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witam

Spokojnie sąsiad. Błędy powinny być wychwytywane i poprawiane. Zapobiega to ich powielaniu. Forum służy pomocy zarówno w grze jak i wszystkich innych czynnikach jej dotyczących, a poprawna pisownia należy do nich.

Pozdrawiam i powodzenia

Ps. Oczywiście lepiej by było gdyby poprawki nanosili moderatorzy.
 

DeletedUser24908

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

Mam podobny problem. Wysłałem flotę do opuszczonego polis jednak przed dotarciem statków miasto zostało przejęte przez innego gracza i straciłem ognie. Tego samego dnia przejąłem inne polis. Po dotarciu kolona okazało się że inny gracz wysłał kilkanaście ataków na moje nowo zajęte miasto. Wysłałem więc wsparcie i przed dotarciem wsparcia dostawałem raporty"gracz x atakuje miasto y" koleś wykosił mi wojsko które dotarło z kolonem natomiast po dotarciu wsparcia pojawiają się komunikaty "gracz x odwiedza twoje polis w czasie pokoju. WTF...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

To odkopałeś temat sprzed czterech lat...gdzie Ty go w ogóle znalazłeś?

A wracając do tematu, to trochę trudno jest to zrozumieć co piszesz...napisz dokładnie na jakim świecie grasz, albo system podboju. To jest najważniejsze w tej kwestii. Przejmowałeś miasto, czy szaraka w tym drugim przykładzie?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

W sume to bez znaczenia co przejmował, skoro dopiero po zajęciu miasta takie coś mu się pokazywało.
Jedyne przypadki chyba w których moze się pokazać komunikat to czas pokoju i atak na własne miasta, ewentualnie na nowym podboju kolon gdzie właściciel nie ma slota.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24908

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

Temat znalazłem w wyszukiwarce google:cool: Gram na Hiperborea a na tym świecie można tylko szaraki przejmować :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

A nie były to ataki z kolonem? bo wtedy też takie info zapewne dostaniesz.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

A na starym systemie podboju nie dostawałby takich komunikatów, jakby wprowadzono mu kolona, a potem jeszcze ataki wchodziły od agresora? Na nowym systemie cały czas ataki by wchodziły normalnie, a co do starego, to właśnie nie jestem pewien, dlatego pytałem.

Jednak po informacji, że to jest Hiperborea, to te rozważania nie mają sensu :) Sytuacja wygląda tak:
1) Stoi szarak i wstawiasz do niego kolona...miasto Twoje
2) Wchodzą ataki od kogoś i wybijają Ci wojska
3) Wchodzi Twoje wsparcie
4) Ataki nie wchodzą, tylko odwiedzają miasto
Tak to wygląda? Trochę się zamotałem i wolę się upewnić:)

@londi
A ataki z kolonem nie byłyby traktowane jako zwykłe ataki? Jak dla mnie, to tak by było, więc nie odwiedzałyby miasta, tylko normalny atak by poszedł...tak jak to jest na przykład na nowym systemie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

No właśnie nie jestm pewna, bo nie grałam na tym serverze, tak tylko strzelam, że mogłoby coś takiego się pojawić.
Nie pamiętam jak to ejst z atakami kolonem kiedy nie ma się slota wolnego;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

Na Hiperborei, jeśli gracz X wyśle atak ze statkiem kolonizacyjnym na opuszczone miasto, a przed jego dotarciem to miasto zostanie przejęte przez inną osobę, ów atak nie wejdzie - pojawi się powiadomienie o odwiedzinach w czasie pokoju. Wygląda na to, że właśnie taka sytuacja miała miejsce u źdźśka.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

Donie, w takim razie wychodzi, ze mam racje heh:)
TO jsezcze dopytam - czy da się tam wysłać wgl atak na innego gracza? Jeśli tak, to co wtedy się dzieje kiedy atak dochodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: szubstar city odwiedza Valkiria (szubstar) w czasach pokoju

W pierwszym poście, inicjującym temat była sytuacja, ze gracz puścił atak na własne miasto i otrzymał info o "czasie pokoju". To jest jasne i tak jest.
Jeśli chodzi o ostatnie pytanie, to jak rozumiem, chodzi o Hiperboreę. Tam dopuszczalne są ataki; nie ma tylko podboju. Atak dochodzi i następuje normalna rozgrywka.
 
Do góry