Szukam fajnej gry OFFLINE

Status
Zamknięty.

DeletedUser5716

Guest
Witam,
Poszukuję fajnej gry offline, najróżniejsze gatunki najlepiej mmo lub coś w ten teges.
Bez szaleństw z wymaganiami - gram na laptopie (4gb ram, windows 10 - karta zapewne zintegrowana)

Interesują mnie gry w stylu Mount & Blade - współczesne czy nie, ważne aby można było grać bez internetu i żeby posiedzieć przy takiej grze trochę czasu (nie tak jak w call of duty gdzie przechodzi się całą grę w 3 dni)

Mam nadzieję że pomożecie mi znaleźć coś wartego uwagi :)
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

Jeśli nie grałeś to obowiązkową pozycją jest seria The Elder Scrolls.

The Elder Scrolls III: Morrowind - wersja GOTY (zawiera dodatki) + koniecznie mod graficzny Overhaul 3.0 (gra ma swoje lata)
The Elder Scrolls IV: Oblivion + Dodatki
The Elder Scrolls V: Skyrim + Dodatki

Sam wątek główny w każdej można przejść dość szybko, baaaa w Morrowindzie obecny rekord Speedrun wynosi 3:14 (tak, 3 minuty 14 sekund :D), jednak cała zabawa to gildie i questy poboczne. Sądzę, że każda część to luźno kilkaset godzin zabawy
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

A ja polecę Vampire The Masquerade: Bloodlines - dość stara gra, ale bardzo klimatyczna i można poświęcić na nią sporo czasu :) Momentami przerażająca, po jednej misji rzuciłam grę w kąt i sięgnęłam po nią dopiero po kilku latach, bo się bałam :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

W The Elder Scrolls V: Skyrim zacząłem grać od dzisiaj, zapowiada się naprawde super - ładna oprawa graficzna i wciąga strasznie. Pytanie tylko czy dobrze robię zaczynając od V? :)

@Shannqa gier które straszą jestem przeciwnikiem - to ma być relaks :D Kiedyś grałem w fear czy coś w tym stylu i nie chce mieć z tym styczności, wystarczą zombie na call of duty czasami :D
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

Poszczególne części The Elder Scrolls nie są ze sobą powiązane fabularnie. Akcja każdej części dzieje się w jednym z 9 regionów świata Tamriel przez co wszystkie mają wspólną historię jednak dotyczą innych bohaterów i toczą się w różnych okresach.
Zapewne natkniesz się na nawiązania do morrowinda lub obliviona jednak raczej jako ciekawostkę, bez wpływu na rozgrywkę :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

Ok, dzięki :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kilkanaście godzin grania i przechodzenia misji w Skyrim a tu nagle wszyscy mnie atakują bo zostałem zatruty i stałem się wampirem - moje zdenerwowanie nieopisane :)
 

DeletedUser24638

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

Też Skyrima polecam ;) Mistrzostwo
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

Ja całe wakacje grałem w skyrim:D chyba nie da sie odkryc wszystkich lokacji na mapie i je pozwidzać:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

polecam "Życie" - wypasiona grafika, spore mapy, niestety minusem jest brak możliwości zapisania gry i tylko jedno życie :/

a tak poważnie... polecam wszystkie części pewnego policjanta Maxa P. a także gry typu Cezar, Faraon, Zeus, Cesarz: Narodziny Państwa Środka - do tego ostatniego sam planuję wrócić bo rzuciłem grę w połowie z przyczyn od mnie niezależnych :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE

polecam "Życie" - wypasiona grafika, spore mapy, niestety minusem jest brak możliwości zapisania gry i tylko jedno życie :/

a tak poważnie... polecam wszystkie części pewnego policjanta Maxa P. a także gry typu Cezar, Faraon, Zeus, Cesarz: Narodziny Państwa Środka - do tego ostatniego sam planuję wrócić bo rzuciłem grę w połowie z przyczyn od mnie niezależnych :D

Gry jak tam z grami, boże kogo ja widzę na forum po tylu latach :eek:
Witaj ponownie
 

DeletedUser

Guest
Matko, dzięki, że daliście info o Morrowind Overhaul - nawet nie wiedziałam, że jest tak dobry mod do tej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry