szukam soja, oczywiście rozwojowego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17659
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17659

Guest
szukam soja

witam, jak pisałem wcześniej szukam sojuszu, ciężko jest wybrać z listy rankingowej, tym bardziej że w kilku sojuszach rekrutanci albo już nie grają w ogóle, albo zmienili "barwy". Dziwne że założyciele nie uaktualniają danych, nie wygląda to zachęcająco dla potencjalnych kandydatów, ale nie mój problem. Reasumując jeśli ktoś ma ochotę pograć z "weteranem z plemion" w jednym szeregu czekam na propozycje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: szukam soja

a chciałeś kiedyś wyciągnąć kartoteke telefonicznie u lekarza
dzwoniłeś dzwoniłeś i nic
dziwne że założyciele nfz nic z tym nie robią
nie wygląda to zachęcająco dla potencjalnych kandydatów na pacjentów ale cóż poradzić spróbuj w innej przychodni może ci sie poszczęści
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: szukam soja

hm, co do telefonicznej rejestracji - szczerze powiem że niema problemu w naszej przychodni, ale pewnie różnie to bywa, winą za to raczej w pierwszym rzędzie obarczał bym konkretnych ludzi, czyli rejestratorki w tym przypadku. Co do sojuszy w tej grze - tak szukam innych, ale napisałem i tutaj, nic na siłę, to tylko gra(czytaj zabawa)
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: szukam soja

Panowie i Panie, jeżeli chcecie porozmawiać o Narodowym Funduszu Zdrowia to proszę na Off-topic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: szukam soja

sie czepisz to było tylko takie porównanie
i nie miało na celu zmiany tematu
.....
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: szukam soja

przychylam się do wypowiedzi kolegi, ale widzę że ludziska boją się zabierać głos na forum i chyba wiem dlaczego, a szkoda bo forum po to jest by dyskutować:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: szukam soja

Panowie nie jestem terrorystą, po prostu odchodzicie od tematu. Po to mamy off-topic by prowadzić takie dyskusje. Pamiętajcie, iż nie tylko Wy korzystacie z Forum. Jeżeli Forum nie będzie przejrzyste, a dyskusje będą luźno związane z tematem, to znalezienie jakiejkolwiek, interesującej kogoś, informacji będzie drogą przez mękę. Dlatego ujęliśmy to w regulaminie i prosimy by go przestrzegać.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: szukam soja

Kochany adminie generalnie sam temat nie jako można by zaliczyć do bezsensownym, bo szukanie sojuszu na FO jest jak rozmowa o kartotece przez telefon :D Naszemu graczowi dracoslaw generalnie chyba się coś pomyliło :) żaden szanujący się sojusz nie zgłosi się do ciebie i nie zaprosi w swoje szeregi bo napisałeś że grałeś w plemiona :p Ja grałem w mario brosa i dizi na pegazusie i nie czyni mnie to w zupełności atrakcyjną pozycją na rynku transferowym na świecie psi :p Weź chłopie rozjedź paru graczy, natłucz troszkę ptk walki w agresce a na pewno jakiś zacny sojusz odpowie na twoje prośby o przyjęcie :p

ps: jako pracownik służby zdrowia muszę cię Anti rozczarować :p Nikt nie wyda ci żadnej dokumentacji medycznej bez uprzedniej weryfikacji ,na podstawie dokumentu tożsamości, twojego prawa do wglądu do tejże dokumentacji :) Wgląd do niej ma tylko osoba której dana dokumentacja dotyczy lub też osoba upoważniona przez osobę której dotyczy ta dokumentacja :) Tak że prośba telefoniczna z góry była skazana na porażkę :p Tak samo wydanie jej jest niezgodne z prawem, gdyż otrzymać możesz tylko poświadczoną o zgodność z oryginałem kopię dokumentacji medycznej z danego ośrodka, gdyż każdy ośrodek w którym się leczy ma obowiązek trzymać dokumentację poświadczającą ją, bodajże przez 10lat od zakończenia jej prowadzenia do wglądu dla NFZ :)

Tak że polakgrze zapewne trzepniesz mi ostrzeżeniem za lekkie potrzymanie tego offtopicka, ale nie mogłem się powstrzymać od sprowadzenia Antiego na ziemię :p
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: szukam soja

Hmm, zaskoczę Cie ale nie trzepnę, bo mam nadzieję iż zakończy to ten temat. Jednak jeżeli chcielibyście dalej podyskutować na temat NFZ to dajcie znać, a przeniosę ten wątek do off-topic. Tutaj prosiłbym jednak, by ograniczyć się do pomocy koledze w znalezieniu odpowiedniego sojuszu.
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: szukam soja

dzięki za rady, temat możecie zamknąć, wyrzucić, etc. SzalonyAhmed - nie wiem w co grałeś, w co nie; moim skromnym zdaniem gra która wymieniłem jest jedną z najlepszych, najbardziej dopracowaną. Masz racje szukanie tutaj sojuszu jest bez sensu, jak i zabieranie głosu w jakimkolwiek temacie, jedyne co można zyskać to nic nie warte opinie, co potwierdza twój post ganiący Antiskill, gdybyś przeczytał tekst ze zrozumieniem dowiedziałbyś się że: żyjemy w XXI i coś takiego jak rejestracja telefoniczna jest zupełnie normalna i ogólnie spotykana w większości przychodni, miłej gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: szukam soja

gdybyś przeczytał tekst ze zrozumieniem dowiedziałbyś się że: żyjemy w XXI i coś takiego jak rejestracja telefoniczna jest zupełnie normalna i ogólnie spotykana w większości przychodni, miłej gry

dracoslaw jakbyś przeczytał tekst ze zrozumieniem wiedziałbyś że jestem pracownikiem placówki służby zdrowia, i nie odnosiłem się do rejestracji telefonicznej a telefonicznego dostępu do informacji zawartych w kartotekach pacjentów, które są informacjami poufnymi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych a ponadto objęte tajemnicą lekarską :)

Ale miło że wreszcie dostrzegłeś bezsens wprowadzania takich tematów tutaj :) Niestety FO to domena graczy doświadczonych którzy traktują to miejsce jak wielki śmietnik do zarzucania go zbędnymi informacjami by nie zaśmiecać swoich forów, oraz do wymiany zdań na temat tego co dzieje się w świecie na którym grają :) W większości gracze którzy tutaj dyskutują znają się doskonale, są w czołówkach rankingów swoich sojuszy, zwykle są też ich najlepszymi graczami bądź wręcz liderami, a sojusze ich są w czołówce świata, więc sojuszy nie szukają i nie potrzebują :)

Miłej gry kolego
 
Status
Zamknięty.
Do góry