szybka pomoc

  • Rozpoczynający wątek poszukiwany21
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam,
mam pytanie co dzieje się gdy nadchodzi bunt ??
i jak wrócić wojsko z wsparcia ??
czekam na szybką odpowiedz .... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: szybka pomoc

Gdy nadchodzi bunt małe dzieci idą spać :D
Wtedy jest zagrożenie podbicia Twojego miasta.
Co do wsparcia - Agora>Obrona>Zawróć wszystkie jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: szybka pomoc

a jak zapobiec podbiciu?? i jak długo trwa bunt??
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: szybka pomoc

bunt trwa 12 godzin po tym czasie aby zapobiec podbiciu należy zgromadzić jak największą ilość wsparć tak aby kolon przeciwnika nie wszedł do miasta , jeżeli kolon wejdzie wtedy stracisz miasto :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: szybka pomoc

Można jeszcze próbować klinować :cool: ale na tym systemie to najlepiej jak najwięcej defa uzbierać przed przybyciem kolona

5.
prezent5.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16109

Guest
Odp: szybka pomoc

Można jeszcze próbować klinować :cool: ale na tym systemie to najlepiej jak najwięcej defa uzbierać przed przybyciem kolona
tak ale czasami jak gra dobry gracz w dobrym sojuszu to przed kolonem zasypie ataki tak by wchodziły sekundę przed kolonem i wtedy 1 klin nic nie da więc lepiej zadefować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: szybka pomoc

Mi kiedyś ataki powchodziły w tej samej sekundzie co kolon :D Zwykle przed samym kolonem jest jeszcze ląd który łatwo potopić;/
Ale na nowym sposobie podboju tylko kilka razy miałem lub wystawiałem kliny w swoich miastach zwykle broniłem miast jak największą liczba lądu lub birek
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: szybka pomoc

Mi kiedyś ataki powchodziły w tej samej sekundzie co kolon :D Zwykle przed samym kolonem jest jeszcze ląd który łatwo potopić;/
Ale na nowym sposobie podboju tylko kilka razy miałem lub wystawiałem kliny w swoich miastach zwykle broniłem miast jak największą liczba lądu lub birek
ja się nie znam bo nigdy nie grałem na nowym systemie podboju ,gram na starym i według mnie jest lepszy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: szybka pomoc

System podboju to według gustu lub przyzwyczajenia, ja wole nowy system bo gram na nim od dłuższego czasu .Serwerów jest tyle że każdy znajdzie i system i prędkość i tp odpowiadające swoim potrzebom
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: szybka pomoc

Stary jest lepszy.
W nowym jedynie bunkry opłaca się robić, w starym to cały sojusz musi się zebrać i pomóc.
Stary uczy analitycznego myślenia, a w nowym nawet największy słabiak może odbić kolona.
 
Do góry