[Wyjaśnione] Szybka produkcja mityków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29128
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29128

Guest
Witam,
W Grepolis jestem dość nowym graczem. Razem z pomocą sojuszu osiągnąłem już ponad 100k pkt. Czyli wynik dobry jak na "początkującego". Mam pytanie odnośnie szybkiej produkcji mityków. Chciałbym zacząć robić "paczki" orłów. Ile trwa rekrutacja takiej "paczki"? Jak szybko produkować mityki? Mam w kilki miastach tego samego boga, lecz dziennie mogę wyciągnąć max 3 orły. Mam świątynia na max + posag.

Z góry dzięki za odpowiedzi
 

DeletedUser19924

Guest
Zawsze można zbadać w akademii plądrowanie świątyń i latać mitykami po łaski...
 

DeletedUser29128

Guest
Mam zbadane, latam co jakiś czas, ale to i tak za mało
 

DeletedUser28947

Guest
Zróbcie sobie temat na forum i tam niech gracze wpisują się co mają za dużo łask w mieście i latajcie sobie po miastach. Niektórym na pewno się marnują łaski
 

DeletedUser5

Guest
Łaski możesz przyspieszyć jeszcze bonusami - wzrost przyrostu łask, rzadka i wspaniała odmiana tego bonusu plus pakiet łask. Warto również przypisać Heraklesa do miasta z danym bogiem, jak najbardziej zwiększyć jego poziom i zadbać o to, żeby często brał udział w bitwach, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe łaski. Oprócz tego, arcykapłanka zwiększy ci przyrost łask o 20%.
 

DeletedUser7343

Guest
Jak planujesz często używać bonusu do przyrostu łask to warto też zainwestować w Demokryta, który może Ci pomnożyć czas trwania bonusu.
 

DeletedUser27444

Guest
Mam zbadane, latam co jakiś czas, ale to i tak za mało
Co jakiś czas ? To za mało ... Ja ciągle odbudowuję paczki gryfów czy mant ale jak tylko na kompie jestem to 15 ataków w powietrzu cały czas jest ... Liczę na nową odznakę
smiley_emoticons_hust.gif
Hienę Roku .. na Grepolisscore mam z samego łupieżcy 30750 pkt :D Blachami łupieżcy mogę se wychodek wytapetować ....

Więc reasumując musisz dbać o :
1.Wysoki lvl świątyń
2.Posągi
3.Farmienie łask
4.Bonus przyrostu łask rzucany na Demokryta z wysokim lvl
5.Arcykapłanka
6.no i bonusy z eventów też rzucane na Demokryta ...

Ale z farmienia to jest caaaałkiem dużo .... no chyba że nadziejesz się na wysoki murek i konkretną obronę ...
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser29128

Guest
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :D
Temat można zamknąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry