1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Szybki generator ID miast!

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika SNAJPER007, 3. Lis 2011.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem generatora miast ?

1. Tak

88,1%
  2. Tak ale po poprawkach (!podaj jakie!)

7,1%
  3. Nie (?dlaczego?)

2,4%
  4. Obojętnie

2,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SNAJPER007

SNAJPER007

Sporo osób wie jaki to ból gdy się robi akcję na jakiegoś gracza który ma sporo miast . Trzeba robić rozpiskę wszystkich jego miast , jedno po drugim , do samiusiego końca (w większości sojuszach) . Wielu osobom nie chcecie się robić ale ci co muszą to schodzi im przy tym nawet pół godziny , w zależności ile dany gracz ma miast . Sam niedawno robiłem rozpiskę gracza co miał 60miast a teraz robię rozpiskę 108 miast!!! Na razie doszedłem do 50 w jakieś 10minut i nie ukrywam że to na pewno nie ostatnia :( Koniec gatki szmatki ...
    Propozycja jest taka by wprowadzić nowy generatorek dotyczący ID miast . Na czym to polega ? Pod listą miast gracza znalazłaby się opcja "generuj listę miasta" czy jak tam byście chcieli to nazwać . W chwili gdy klikamy w to , zaczyna nam się tworzyć taka lista wszystkich miast danego gracza podana w bb-code* . Trudno wytłumaczyć :) Np. Gracz: SNAJPER007
    (i pod spodem lista wszystkich miast gracza w bb-code)
    [town]13579[/town],[town]14700[/town],[town]15913[/town] itd ...
    Pozostaje nam wtedy dać numerki przy nazwach miast i je pooddzielać .

Mam nadzieję że to zrozumiale wyszło heh :D Pomogłoby to zaoszczędzić sporo czasu niektórym , mi bynajmniej na pewno ;P To tyle , idę dalej robić tą listę bo mało czasu :/

*-??? :D

Pozdrawiam S007 ;)

Ps. jeśli czegoś nie rozumiecie to pisać pod spodem , później wyjaśnię lub poprawie :p:)

2. MuadDib

MuadDib

Odp: Szybki generator ID miast!

źle zagłosowałem - powinien być głos na "tak" zamiast na "nie"...

3. SNAJPER007

SNAJPER007

Heh :) Ludzie >:[ F**K !! No żesz :( 108 miast , lista zrobiona (w ponad 30minut) i gdzieś dałem przez przypadek pomyłkę :( 2x to samo miasto i jest 109 a ranking pokazuje 108 :( Kolejny przykład ... Gdzie ja mam niby znaleźć taki błąd w nazwach miast które są bardzo podobne ? Po za tym komuś się pomylić jeszcze może z bb-code i zamiast miasta da sojusz lub czcionkę bo są obok tego na pasku kodów :/ Jeszcze coś innego , źle skopiuje bo może zahaczyć też o pkt miasta i pech , ja tak miałem z 20x :/ Nerwica już mnie złapała :p>:[ :D!

Edit: Ps. błąd już znaleziony ;P

Ostatnio edytowane: 3. Lis 2011
  4. jekop

jekop

Propozycja nawet przydatna głos na tak. Każdemu się przyda a i nie obciąży serwerów.

5. Odp: Szybki generator ID miast!

Świetna propozycja... szybko i wygodnie... głos na TAK
    Można też ewentualnie Liviusa lub Potuska pomęczyć i rozwiązać to niekomercyjnie, tak jak na plemionach ;)

6. REVWRA

REVWRA

Jestem na tak.Propozycja jest bardzo przydatna.Miałam niedawno styczność z wypisywaniwm miast gracza który miał ich sporo i w połowie straciłam do tego cierpliwość :)

7. Mastersex

Mastersex

Oczywiście nie trzeba przepisywać każdego miasta, jest na to inny sposób, ale nie zmienia to faktu ,iż taki genetator byłby szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem dlatego liczę na to ,że za chwile nie wyskoczy tu jakiś "lamer" i zacznie krzyczeć iż to ułatwi grę i w ogóle to chodzi o to aby poświęcac grze jak najwięcej czasu itp itd..nie będę się rozpisywał.

Oddaje głos na ,tak.

8. Wróbel000

Wróbel000 Guest

Oczywiście na TAK !:)

9. zgredeek

zgredeek Guest

SNAJPER007 jeszcze troche głosów i Pomysł zostałanie zaakceptowany i przesłany do InnoGames.:D:D trzymam kciuki ;)

10. ANAKIN126

ANAKIN126 Guest

a czemu nie dodałeś do ankiety: ABSOLUTNIE TAK?

skorzystałbym... :D a tak to: TAK:D

11. dzemol

dzemol Guest

bardzo przydatne. Obecnie traci sie na to bardzo duzo czasu.

SZkoda, ze nikt na to nie wpadl wczesniej.

12. SNAJPER007

SNAJPER007

A widzicie hehe :D Moim zdaniem to nie jest moja najlepsza propozycja ale widzę że cieszy się wysoką popularnością , miło mi :) 20głosów na tak hehe :D

13. NataIcia

NataIcia Guest

Propozycja została zaakceptowana.

Propozycja ta zostanie częściowo wprowadzona w życie (razem z update 2.14) :)
    W oknie 'Informacje o mieście' znajdzie się numer ID danego polis.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 4. Lis 2011
  14. MuadDib

MuadDib

Odp: Propozycja została zaakceptowana.

mocno częściowo, bo wciąż trzeba będzie ręcznie, pojedynczo robić "kopiuj-wklej" ;)

15. SNAJPER007

SNAJPER007

Odp: Propozycja została zaakceptowana.

Pfffy i na marne :/

16. SNAJPER007

SNAJPER007

Oby hehe :)

17. pamatama

pamatama Guest

Bardzo przydatne i wie o tym każdy, kto robił rozpiskę. Dodałbym modyfikację, która będzie raczej łatwa do wykonania szczególnie w 2.0 - mianowicie generowanie listy miast z nr wyspy obok (łatwiej się zorientować, które wioski są w zasięgu agresora).

A jeżeli pomysł rzeczywiście chwyci i będzie w przyszłości rozbudowywany, można dodać filtry (np. sortowanie miast alfabetycznie, punktowo, wyspami etc.). Coś jak wersja panelu Info wyspy, gdzie możemy posortować wioski na wyspie wedle odpowiednich kryteriów.

18. SNAJPER007

SNAJPER007

No i gitara ludzie hehe :D Można by też dać albo filtr z podziałem na morza albo oda razu koło miast w nawiasach byłoby ono podane bo znowu jakoś dzisiaj taki problem mnie spotkał i nie chciało mi się na takie coś czasu tracić :p:)

Ostatnio edytowane: 5. Lis 2011
  19. livius

livius Guest

właśnie dodałem http://www.konwertuj.com/GrStat.aspx?WybierzSwiat=tak
    jak komuś potrzebne wchodzi w statystyki->wybiera świat i informacje o graczu-> szuka gracza i ma na talerzu ;-)

20. Odp: Szybki generator ID miast!

Zawsze można na Tobie polegać :)
    Dziękujemy :)

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.