Tęcza - Rozwijanie zdań

  • Rozpoczynający wątek MateuszBanan300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Powinno być je. Nie można zmienić formy skoro to rozwijanie zdań :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Widzę , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Widzę , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Widzę , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił ptak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Widzę , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił ptak z rodziny Brodaczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzacy na galezi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na gałęzi wielkiego klonu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na dlugiej gałęzi wielkiego klonu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary,które pękły , jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej gałęzi wielkiego klonu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary, które pękły, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary, które pękły, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pol, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej gory.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak mała Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdujacej sie.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na srodku ktorej.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, poniewaz zbudowano tam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury bedacych miejscem spotkan.
 
Status
Zamknięty.
Do góry