Tęcza - Rozwijanie zdań

  • Rozpoczynający wątek MateuszBanan300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panujaca moda...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panujaca moda w Paryżu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panujaca moda w Paryżu, ktory zostal okrzykniety...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym.
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w Starożytnej jaskini....
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini....
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej sie....
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej się na końcu świata .....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej się na końcu świata i jeszcze dalej jest.....
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara
 
Status
Zamknięty.
Do góry