Tęcza - Rozwijanie zdań

  • Rozpoczynający wątek MateuszBanan300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdujacej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty .....
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty które się świecą jak ....
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodna noc....
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną,ciepłą noc
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask ...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask ...
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo ...
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie.

Dodaję: W wieczorne noce.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Dodaję: która smakuje jak budyń w czekoladzie.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

, ale muszę jechać do dentysty.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka...
 
Status
Zamknięty.
Do góry