Tęcza - Rozwijanie zdań

  • Rozpoczynający wątek MateuszBanan300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Na pewno mnie wyleczy z bólu zębów.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Bo każdy musi stracić 1 ząb
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Przy fragmencie "obserwuję czarnego kota" to daję "obserwuję czarnego i pechowego kota :-D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim...
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewnie nie będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewnie nie będzie się opalała, bo
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewnoe nie będzie się opalała, bo jest albinosem
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewnoe nie będzie się opalała, bo jest albinosem,czy też albinoską, ale to jest bez różnicy ponieważ on/ona...
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewno nie będzie się opalała, bo jest albinosem,czy też albinoską, ale to jest bez różnicy ponieważ on/ona jeszcze się nie zdecydowała czy być Złodziejką, bo jej ojciec nie wyrażał na to...
 
Status
Zamknięty.
Do góry