Tęcza - Rozwijanie zdań

  • Rozpoczynający wątek MateuszBanan300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę ?
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę ślimakowa zabawa oraz ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w serduszka ?
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęli się w nim kochać ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek ?
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w serduszka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w żółte serduszka ?


Całkiem długaśne to wyszło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w żółte serduszka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w kropkowane i żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w kropkowane i żółte serduszka, które potem on je zdjął ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił, lolface1233 ją pocałował i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w kropkowane i żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w kropkowane i żółte serduszka, które potem on je zdjął ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił, lolface1233 ją pocałował i się przy niej rozebrał i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w kropkowane i żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w kropkowane i żółte serduszka, które potem on je zdjął ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście kiedyś , że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił, lolface1233 ją pocałował i się przy niej rozebrał i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w kropkowane i żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w kropkowane i żółte serduszka, które potem on je zdjął, a wtedy ślimaki zaczęły go kochać najmocniej jak potrafiły ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

A czy słyszeliście, że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił, a wredna lama celowo popchnęła błyskawicę i "przypadkowo" trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w żółte serduszka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Fałszujesz historię -.-

A czy słyszeliście kiedyś , że CichyPan rzucił błyskawicę, Zabuzza ją podrzucił i się walnął o słup, lolface1233 ją pocałował i się przy niej rozebrał i przypadkowo trafiła w ropapa - Postracha ślimaków, które się ślimaki w nim kochały, a wręcz oszalały na jego punkcie, ponieważ sprzedał nową płytę "ślimakowa zabawa oraz raz po raz", a sprzedając ją kupił nowe majtki w kropkowane i żółte serduszka i wtedy jeszcze bardziej zaczęły się w nim kochać, z powodu tychże majteczek w kropkowane i żółte serduszka, które potem on je zdjął, a wtedy ślimaki zaczęły go kochać najmocniej jak potrafiły ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Całość tamtego wiersza:

Ja słucham muzyki, obserwuję czarnego i pechowego kota i widzę przez moje różowe okulary, które pękły na pół, jak małą Iga z siostrą Idą jedzą lody śmietankowe na patyku, na które narobił czarny ptak z rodziny Brodaczy siedzący na długiej i grubej gałęzi wielkiego klonu, który stał w cieniu wielkiej góry lodowej znajdującej się na górskiej pustyni, na środku której będzie przytulnie, ponieważ zbudowano tam mnóstwo Ośrodków Kultury będących miejscem spotkań młodych staruszków, którzy nic nie mówiąc przemawiali do wysokiego pana niskiego wzrostu, z długa brodą bez zarostu, ubranego zgodnie z panującą moda w Paryżu, który został okrzyknięty pierwszym europejskim miastem muzułmańskim w całej Europie, natomiast w Polsce Tusk nadal kłamie, a jego przeciwnicy kłamią jeszcze bardziej na temat Turska, myśląc o kotlecie schabowym który został zrobiony z zimnego lodu jaki udało się zdobyć w pięknej Starożytnej jaskini znajdującej się na końcu świata i jeszcze dalej jest wielki wodospad Niagara, który jest piękny jak kryształowe diamenty, które się świecą jak gwiazdy na niebie w pogodną, ciepłą noc rzucając odblask, który świeci w nocy, jak fajerwerki w Sylwestra, bo są jasne, ponieważ świecą się jak piękne latarnie w wieczorne noce, wśród których rozmyślam o czerwonej kapuście, która smakuje jak budyń w czekoladzie, a ja wolę czekoladę w budyniu, bo jest smaczniejsza a przecież jestem wielkim smakoszem, ale muszę jechać do dentysty no mnie zęby bolą a dentysta to ładna i młoda dentystka, na pewno wyleczy mnie z bólu zębów, a ja baaardzo lubię swoje zęby, bo każdy musi stracić 1 ząb, ale ja i tak staram się tego uniknąć, cały ten wyjazd przypomina mi o mojej przygodzie wśród skał nad morzem Bałtyckim, ale jest bezpieczny ten wyjazd, więc moja siostra na pewno nie będzie się opalała, bo jest albinosem,czy też albinoską, ale to jest bez różnicy ponieważ on/ona jeszcze się nie zdecydowała czy być Złodziejką, bo jej ojciec nie wyrażał na to zgody czy innej rzeczy i miejmy taką nadzieję, że ona taka nie będzie, ale istnieje taka możliwość, że zabraknie prądu i w całym mieście go nie będzie przez to, że pewna dziewczynka miała różowe świnie, które nazywała: Prezydent, Aptekarz, Nowynajlepszy i Sucharek, świnki te lubiły jeść masło, które zostało robione z dżemu orzechowego, a pewnego dna świnki wpadły do dołu i tam spotkała ich największa przygoda ich krótkiego życia, wszystkie zabiły NowegoNajlepszego, a Gdy świnie zabiły nowego, przyszła do nich rzemielśniczka o imieniu Slietie i próbowała zabić świnki zaklęciem Ekspekto Banusus za atak na kolegę z forum, ale się niestety nie powiodło i wysadziła samą siebie z wielkim hukiem i miliardem fajerwerków w tle, aż było miło patrzeć i szkoda mi jej było, ponieważ zrozumiałem jako świnia jak jej jest teraz przykro, dlatego Sucharek kupił jej kwiaty na pocieszenie i wiedział, że CichyPan jest zakochany w Slietie, a ten z zazdrości postanowił kupić bombonierkę z nadzieniem czekoladowym, a ta była niezadowolona ponieważ bardziej lubiła inne czekoladki, a najbardziej te o smaku waniliowym, a wynika to z jej doświadczenia z dzieciństwa, mianowicie była spokojną osobą, ale jej rodzina nie chciała jej w domu trzymać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Jak to fałszuję historię ? Nic nie sfałszowałem ! I wcale się nie rozbieram przy błyskawicach :D Ale fajnie wyszła tamta historyjka ;) No ale wracając

To sprytna Tola i niesprytny Tom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

To niepełnosprytna Tola i niesprytny Tomek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

To jest niepełnosprytna Tola i niesprytny Tomeczek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tęcza - Rozwijanie zdań

Czy to jest ta niepełnosprytna Tola z telewizji i niesprytny Tomeczek ze śmietnika ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry