[To nie błąd] Tabela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24848

Guest
Może mi to ktoś wyjaśnić?
KN7EFlLyOw1A-8-3JJ3GMi6gPjNeIqxifghc2X7m1xv_LnmUSROzAU84UxojkEba40LW4wE=s136
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

W jaki sposób mamy Ci to wytłumaczyć? Skąd ten screen pochodzi tak w ogóle? Sensu on większego nie ma, a jak teraz sprawdzałem tabele w grze, to jest ok.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Tabela

Po primo screen jest z notatnika.
Po drugo szukam konkretnej odpowiedzi czy tak ma być czy to jest jakiś błąd.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

U mnie w notatniku tabelka dodaje się normalnie w formie:


[*][ /*]
[ /table]

Także trudno powiedzieć, dlaczego u Ciebie takie cuda wychodzą...

PS: A jak już chcesz błysnąć liczebnikami hiszpańskimi/włoskimi, to sobie je przetłumacz, a nie bzdury piszesz
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Tabela



[|][/*]
[*] [|][/*]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

Eh...a ja nadal nie wiem, o co tutaj chodzi? Jak klikniesz na bbcode tabelki na forum, wybierzesz ilość kolumn i wierszy + nagłówek, to takie coś Ci wyskakuje? Czy to co masz na screenie?

Dziwne to...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Tabela

Jakis ten, mógłbyś napisać coś więcej o tym błędzie? Nie bardzo rozumiem o co chodzi :D
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Tabela

To kliknij na odpowiedź z cytowaniem przy moim drugim poście i wtedy zobaczysz że to nie mój błąd



Jakis ten, mógłbyś napisać coś więcej o tym błędzie? Nie bardzo rozumiem o co chodzi :D

Chodzi mi o to że cytat w tabeli mi nie wychodzi tylko napis
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

A to Ty chciałeś mieć cytat w tabeli?! Też dobrze...na to bym nie wpadł, żeby w tym kierunku Ci próbować pomóc. Wieczorem to obadam, co i jak.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego, co właśnie zaobserwowałem (wstawiałem cytaty do różnych tabelek) wychodzi na to, że w tabeli nie możesz używać cytatów.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Tabela

No nie zauważyłem wiesz?


(Post był sarkastyczny)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

Tej, a Ty uważaj z kim rozmawiasz. Wstawiłeś temat, gdzie zupełnie nie wyjaśniłeś o co Tobie w ogóle chodzi, a teraz jakiś (pseudo)sarkazmem rzucasz. Nie bądź śmieszny. My przez tydzień nie potrafiliśmy dojść do tego o co Tobie chodzi, a jak w końcu napisałeś jakieś zdanie wyjaśnienia swojego screena, starałem się sprawdzić jak to wygląda. Jak nie chcesz pomocy, to następnym razem nic nie pisz.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Tabela

Ale ja pisze że jest problem z tabelą a ty piszesz że faktycznie jest problem z tabelą.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tabela

Dobra, już nic więcej tutaj nie będę pisał jak Ci się nie podoba. Następnym razem wrzuć wszystkie informacje w pierwszym poście, a nie screen z tyłka, który nic nikomu nie mówi. Osobiście starałem się potwierdzić/zaprzeczyć temu co piszesz i wyrobić sobie jakieś zdanie w temacie. A jak by mi się udało stworzyć ten cytat, to co? Też miałbym nic nie pisać...przesadzasz.
 
Do góry