[Inne] Tablet czy laptop

co jest lepsze?

  • tablet

    Głosy: 12 26,1%
  • laptop

    Głosy: 40 87,0%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tablet i laptop

Co to za pytanie? Znajdują się tu pytania związane z grą :D Ale dla mnie laptop :D
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Tablet i laptop

Zagłosowałem za tabletem bo miał mniej głosów ale lepiej miec to i to i jeszcze ajfona. Te ostatnie rozdaje gracz Sestero po złotówce to się do niego zgłoś :rolleyes:
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Tablet i laptop

oba są dobre. Twórca tematu nie określił do jakiego zastosowania.
nie ma sensu porównywać tabletu z laptopem, bo to dwa różne urządzenia.
Tablet raczej nie zastąpi laptopa/PC/DTR czy jakiegokolwiek innego komputera.

Można by natomiast porównywać tablet z netbookiem (nie mylić z notebookiem).
W tym przypadku wolałbym tablet, jako uzupełnienie laptopa zamiast netbooka, jako drugi (ale miniaturowy) komputer.

Osobiście mam laptopa 18,4" więc z mobilnością jest kiepsko (ale zajmuje relatywni mało miejsca na biurku) i jako uzupełnienie tablet właśnie (na kilkugodzinne wypady, gdzie wiem, że będę musiał być online).
Inną, dość istotną sprawą - oprócz rozmiarów - jest czas życia na baterii.
Żaden laptop raczej nie osiągnie 3-4h, podczas gdy tablet czy netbook spokojnie "wyciągną" nawet i 10h.

Wszystko to więc kwestia perspektywy i tego, do czego ma to służyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Dla mnie lepszy jest Tablet ale nie pogardze laptopem ;d
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tablet i laptop

No ale też racja do postu anpu. Autor nie wyjaśnił do czego. Jedno jest lepsze np: do gry w szkole, bo zajmuje mniej miejsca, a drugie lepsze na takie podróże gdzie nie możesz zabrać tableta albo nie ma wi-fi.
 

DeletedUser19033

Guest
Odp: Tablet i laptop

Jak się ma wypasionego kompa, to tablet bardziej się przyda niż laptop.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Wlasnie :) Ja osobiscie wole laptop, bo latwiej sie nim obslugiwac na Grepo.
 

DeletedUser22127

Guest
Odp: Tablet i laptop

Wiadomo że laptop :) tablet to w podróży metro pociąg autobus wygoda bo małe i praktyczne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Wlasnie :rolleyes: Jezeli nie masz wi-fi to Tablet jest nieprzydatny, nie masz jak znalezc polaczenia internetowego ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Tablet i laptop

a trzecia opcja na hiphopowca? gdzie stacjonarny ? :D
 

DeletedUser21771

Guest
Odp: Tablet i laptop

Głosowałam na tableta :) Jest bardzo szybki. Zawsze mam do niego wi-fi.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Tablet i laptop

Tablet i laptop, najlepiej jednocześnie :D Na komputerze pracuję/gram, z kolei na tablecie mam prawie cały czas odpalone youtube i słucham muzyki, oglądam też na nim filmy, co jest znacznie wygodniejsze niż leżenie w łóżku z lapkiem ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Tablet i laptop

Witam
Mam prośbę - mógłby mi ktoś kto się zna bardziej na komputerach doradzić który laptop jest lepszy? :) Cena ta sama, parametry podobne.
Chodzi mi o porównanie który ma lepszą kartę graficzną, dzwiękową, do czego się bardziej nada a do czego nie itp
Z góry bardzo dziękuje

oto link do strony z porównaniem
http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=7430422542&p2=7310770322

- - - Automatycznie połączono posty - - -

edit:
Linki bo tamten chyba zły
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-g505-e1-2100-4gb-500gb-w8-1-npp.bhtml

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-g50-70-2957u-4gb-500gb-w8-1-npp.bhtml
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Dla mnie zdecydowanie lepszy jest laptop ;) Owszem, pytanie jest trochę bez sensu. Polecam laptopa, jeden i drugi sprzęt można bezproblemowo zabrać ze sobą do parku albo kawiarenki. Dzięki laptopowi lepiej można się posługiwać, jest duży ekran i klawiatura ( w zależności od modelu laptopa ). Zdecydowanie polecam, na wyjazdy i wycieczki - bardzo się przydaje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Kupiłam tablet jakiś czas temu, ale od dłuższego czasu leży w szafie, jakoś jest mi zbędny.
Zdecydowanie wolę laptop :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

heh a ja planuję sobie jakiś w przyszłości kupić, mniej miejsca zajmuje niż laptop i myślę, że jest mobilniejszy ale ogólnie jestem za laptopem:)
 
Do góry