[Inne] Tablet czy laptop

co jest lepsze?

  • tablet

    Głosy: 12 26,1%
  • laptop

    Głosy: 40 87,0%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

Ja mam male pytanko. Jaka przegladarka najlepsza na tabletaz androidem?
 
Odp: Tablet i laptop

@up

4f3d45ef905cddf15dd18296a6fdef6f.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

Heh jak nikt,to nikt Lsjak juz ktos odpowiada to po kilka osob xD chwile przed Toba pewien dobry czlowiek,ktory czesto odpowiada mi na pw na moje pytanka takze stwierdza, ze chromka lepsiejsza;)
Dziekuje za odpowiedzi.a czy na tableci dziala adblock do blokowania reklam?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Tablet i Laptop. Chociaż w zasadzie ja mam notebooka :cool: Też byłam na tablecie, świetnie, albo na laptopie - nieźle.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Tablet i laptop

Prosze bardzo ;)
Może kkok lubi reklamy oglądać :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

Hehe a moze ma jakis inny ciekawy programik?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tablet i laptop

Adblock blokuje reklamy, które w pewnym stopniu odpowiadają za budżet wielu stron. Blokując reklamy, zmniejszamy wpływ z reklam i część stron pada, bo właściciele nie mogą sobie pozwolić na wykładanie kasy na ich prowadzenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Przykładem "spadania" stron jest Grepolis. Kiedy masz dwa światy i odkładasz jeden na później, to będziesz mieć tylko napis "Wylogowano", a wcześniej była reklama i coś jeszcze. Już nie pamiętam, bo mam teraz Adblocka i dlatego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Adblock blokuje reklamy, które w pewnym stopniu odpowiadają za budżet wielu stron. Blokując reklamy, zmniejszamy wpływ z reklam i część stron pada, bo właściciele nie mogą sobie pozwolić na wykładanie kasy na ich prowadzenie.

Dokładnie to miałem na myśli
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

No w sumientak, ale jak zrobienie tego co siw chce zabiera wieki przez reklamy, to mozna sie wsciec i to sporo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

Dodatkowo przez jakieś specjalne programy wyskakuje "Trust Rating" i inne reklamy, które zajmują całą stronę, przez co trzeba klikać kilka razy, aby się do czegoś dostać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tablet i laptop

przesadzacie. Ja nie mam adblocka i zyje. Mi też adblocki blokują reklamy i mniej zarabiam ;/
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Tablet i laptop

Ja tez nie mam adblocka :p da sie jakos przezyc z tymi reklamami ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tablet i laptop

Ja zawsze xie wsciekan dlatego jesli nedzie dzialac mi nz tablecie teraz, to bede w 7 niebie xD
 
Do góry