Tak się bawi Dzeta

  • Rozpoczynający wątek Gramper
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Drodzy gracze,

Po długich rozmowach w gronie Mod Teamu zdecydowaliśmy, że należy wam się więcej "luzu".

Dlatego też chcąc wzmóc aktywność na forum chcemy abyście w działach świata mogli pisać dosłownie o czym chcecie!

Mamy nadzieję, że nie przysporzycie nam większych problemów i że możemy wam zaufać :)

Jednak musimy wam przypomnieć o regulaminie forum.
Przestrzegamy go tak samo jak do tej pory!

Czyli:

1. Nadal obowiązuje regulamin forum, Ci co go nie przeczytali niech go przeczytają chociaż raz, jest na prawdę łatwy i bardzo prosto go przestrzegać.

2. Obraza innego gracza = warn.

3. Wulgaryzmy = warn.

4. Rozmowa na temat administracji = warn.

5. Ciąg znaków typu " adagasd " = warn.

5. Nie zakładamy tematów o innych grach (tutaj zapraszam do działu "Inne gry")



Co możecie w takim razie?

Każdy z was może utworzyć swój własny temat (tematyka dowolna)

Możecie pochwalić się raportami z ataków, dosłownie możecie teraz wszystko oczywiście w granicach rozsądku.


Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni.


Główną "luźną" rozmowę prowadzimy w tym temacie.

Pozdrawiam,
Gramper
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

oj bawi się bawi hehe dzx nowemu sojuszowi na tym świecie zgarnąłem już 160 tys. pkt a dalsze pkt lecą hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Ty SirMario nie chrzań ja to właśnie doznałem szoku!!! W-24 :eek: Belikos Buchcio obok Joanna - xx i innych z IS świat oszalał!!!

Razem ze smoczkami byłe Bregany i IS masakra ...

przeciwko komu teraz walczycie? bo to nie ma sensu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

przeciwko całej reszcie :) ( z paroma wyjątkami ;) )

witam Cię exusie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

przeciwko całej reszcie :) ( z paroma wyjątkami ;) )

witam Cię exusie :)


a witaj witaj ;)

zastanawiam sie właśnie kogo tam lejecie... i takie mam rozwiązanie :)

wiedząc że zbliża sięczas światów 2.0 z całą paletą "cuda-wianków" postanowiliście zebrać najlepszych graczy ze świata dzeta (jakich znam) w jedną drużynę. ;) to jest jakiś taki przełom w sumie .... czasy nowej ery ;P
Nic to życzę Wam sukcesów :) wiem że to nie będzie Wam potrzebne :)


p.s. właśnie doczytałem inny temat, bijecie się z Wichrami Wojny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

p.s. właśnie doczytałem inny temat, bijecie się z Wichrami Wojny?

bijemy

Powodów połączenia tak naprawdę było sporo, kilka wspólnych i chyba każdy kilka swoich własnych. Finał jest taki jaki widzisz.
Nowa era - na pewno, dla niejednego nowy etap gry. :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Taki jak widzisz czyli bdb. tylko forum czasem trudno ogarnąć :D
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

exus22 i tak się wkrótce rozpadną daje im góra 2 miesiące i każdy pójdzie w inną stronę dla tego sojusz smoczek jeszcze istnieje aby miały smoczki kontrargument i swój sojusz...

a to dla tych co lubią i dla tych co mnie nie nawidzą przez manipulację jednego człowieka

http://www.youtube.com/watch?v=FVdxFkqdykg&feature=related
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Rozpadnie czy nie .. To zadecyduje bieg czasu i wytrwałość graczy :)
Z tego co wiem, to połączyli się wrogowie :D na moje oko też długo nie pociągnie ten sojusz :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

czas jest wyrażeniem względnym a realia są inne ludzie w tym soju to wszystko wrodzy dla siebie osobniki

zresztą wszystko wyjdzie w praniu

pozdro
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

inaczej? taak na pewno jak zawsze czyli ogólne oskarżenia i swawole lamaday odejdzie zaś z soja na chwilkę aby podbić gracza z soja który Go denerwuje i zaś dojdzie...

czyli jednym słowem nic się nie zmieni... zaś bd to samo tylko że pod inną etykietką...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

inaczej? taak na pewno jak zawsze czyli ogólne oskarżenia i swawole lamaday odejdzie zaś z soja na chwilkę aby podbić gracza z soja który Go denerwuje i zaś dojdzie...

czyli jednym słowem nic się nie zmieni... zaś bd to samo tylko że pod inną etykietką...
Nie chwal dnia przed zachodem słońca :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Sir jak na razie to twój sojusz się rozpadł, a nie nasz :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

w roli przypomnienia joanno-xx to sojusz toxica był a zarazem akademia najlepszych wojowników Dzeta (nie licząc smoczków) jeśli chodzi o Was to tylko ty śpisz z lapkiem... reszta to rybki (czyt. leszczyki) a ja jestem aktywnym szaraczkiem ale aktywnym 25h/dobe tak jak i ty... ale jeszcze nie ma ze mna tak źle abym spał z lapkiem... ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Chciałem tylko przypomnieć nie którym graczom że nie cały rok temu sojusz T.T.C.Z.S. (fuzja Bregan Daerthe z Rydwanami Ognia i Cesartwo Dzeta) miało koalicję z sojuszem Imperium Słońca (IS). Pamiętam ten czas kiedy raczej dobrze nam się układało. Dopiero po świętach Bożego Narodzenia został rozdarty dokument koalicyjny. Więc W-24 i jego stabilność jest całkiem możliwa byleby nie kłócili się o przywileje. :)

SirMario razem z Toxiciem Was dwóch nigdy nie lubiłem i mam do tego swoje powody. :) :) nie mój świat nie moje zmartwienie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

zgadza się exusie, dobrze się dogadywaliśmy i myślę że teraz będzie dokładnie tak samo :)

sir - z tymi najlepszymi wojownikami to "ciutke" przesadziłeś ;p z tym że sypiam z lapkiem też troszkę, ale fakt raczej jestem aktywna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry