Tak się bawi Dzeta

  • Rozpoczynający wątek Gramper
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

exus ja wiem i wiem dla czego ale szczegół...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7598

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

sirMario co Ty się tak o nas troszczysz? :)
wydaję mi się że jednak mamy cień nadziei przetrwać bez Twoich ostrzeżeń kto odejdzie i kiedy się rozpadniemy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

nie wiem jak jest teraz ale doszły mnie słuchy że FENIX TEAM sie rozpadło
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

fenix się rozpadł? poważnie? ooo tego nie wiedziałem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

z tego co widzę, to jest i wcale się nie rozpada, a nawet wchłonęli paru graczy z innego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

FENIX TEAM Sie nie rozpadl i nie rozpadnie bo i nie ma takiej opcji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

A to nie zjedliście FT jeszcze ? kurcze moje pierwsze tereny ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

ty byłeś w fenixach ? myślałam że bregan ( mezobere.... cos tam ) od zawsze :D hihihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

ty byłeś w fenixach ? myślałam że bregan ( mezobere.... cos tam ) od zawsze :D hihihi

Nigdy nie byłem w FT to dawni sąsiedzi :) W Menzoberanzzan także nie byłem dopiero jak sojusz zmienił sojusz na Bregan Daerthe :) Początek miałem w soju Unia Miast taki mały sojuszek który potem doszedł do The Titans a z TT do BD :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

a ja rozwinąłem się dzięki UZs potem CD i T.T.C.Z.S. hehe działo się a teraz walczę z połową WD-40 i jest ciekawie mam już 900tys. walki głównie dzx obronie a oni dalej chyba zachodzą w głowę czemu im tak cienko idzie z moimi miastami, myślę że jakby się postarali to było by ciężko... hehe la vie est brutale
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

kto zachodzi w głowę? bo na pewno nie my :) ile mi miast zabrałeś super wojowniku? ;p

też zaczynałam w UZs potem tylko IMPERIUM SŁOŃCA.
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

oj tam zaraz super wojowniku... przez całą historię grepolis wziąłem Ci dwa miasta tak jak i ty mi jesteśmy kwita
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

UZs było kiedyś potęgą :) Teraz nie ma takiego sojuszu .. ;x
Joanno cieszymy się razem z Tb że później tylko IS :)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

jedno jak miałam bana, drugie jak atakowaliście mnie w 10 osób a ja miałam 2 miasta w pobliżu i zero sojuszników hehehe extra, wcale nie jesteśmy kwita, będę ci zabierać dalej :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

no i ty jedno wzięłaś jak ja miałem bana więc kwita a zabierać sobie możesz jedynie ostre baty... :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

UZs nie potrzebnie wchodziło w dyplomacje z Amalteą, wtedy przesądzili o wroggach i przyjacielach ;)
 
Do góry