Tak się bawi Dzeta

  • Rozpoczynający wątek Gramper
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

UZs było kiedyś potęgą :) Teraz nie ma takiego sojuszu .. ;x
Joanno cieszymy się razem z Tb że później tylko IS :)

Pozdrawiam.

sojusz sam w sobie jest, ale raczej martwy.

nie sądzę żebyś się razem ze mną z tego cieszył, dlatego też nie za bardzo rozumiem intencję tego zdania :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

ale ja rozumiem... czyżby chwilowe zaćmienie? miałaś mnie podbić i gdzie jesteś?

wasz sojusz jest żałosny, na jedno moje stracone miasto zyskuje 5 innych... twój partner zaszalał 70 ataków ogniami ładnie, tylko szkoda że się odbił, wraz z resztą tałatajstwa :(

nadal czekam na Was czyżbyście się już wypalali? może włączcie te swoje multi to może dacie radę...
 

DeletedUser

Guest
jak przyjdzie na Ciebie pora to zauważysz gdzie jestem :)

żałosny na pewno nie jest nasz sojusz :) kolony wchodzą w ciebie jak w masło:) umiesz się bronić? jak tak to zacznij, już czas :)

woli ścisłości :straciłeś 11 z czego 6 w trakcie bana, więc jak widać 5 odkąd grasz i jeszcze dodatkowo 2 gdzie obecnie stoją kolonki :D nic tylko gratulować wspaniałej taktyki obronnej ;)

sir daruj sobie już te brednie o spiskowaniu bo i tak ci już nikt nie wierzy, jesteś znany z kłamania w żywe oczy ;) sam dobrze wiesz że to co mówisz to nie prawda :)

a czemu tu poginęły posty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Użytkownik SirMario pokasował swoje posty, a ja pokleje Twoje bo się spam zrobił=]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Owszem, życzę miłej i spełnionej gry na nowej wersji ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Witam,

Widzę, że wesoło się zrobiło:)
Macie nową wersję, a mnie nie ma:(
Aż mi smutno...:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

super..2.0... i juz mi sie rzygac chce jak to widze...
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

ehh chyba czas zakończyć grę na tym świecie i zostawić sobie tylko RHo, bo nie ogarniam tego 2.0 :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Witam,

Widzę, że wesoło się zrobiło:)
Macie nową wersję, a mnie nie ma:(
Aż mi smutno...:(


Większość graczy właśnie przez ver.2.0 zakończyło grę... Słodkie kolorki różne tabelki... ciężko się połapać z opcją gdy ataki idą... nie jest mi na rękę 2.0 ;/ to już nie jest te samo Grepo... do którego tak ochoczo się wracało.
 

DeletedUser

Guest
nie masz się co smucić, gra straciła sens :)

teraz nie trzeba z nikim walczyć, trzeba tylko cuda budować :) zamiast gry strategiczno wojennej zrobiła się zabawa w bobów budowniczych :)

znowu jakieś posty zniknęły....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Owszem, zniknęły, kolega który je umieścił obraził moderatora, dlatego powyższe posty usunąłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

teraz nie trzeba z nikim walczyć, trzeba tylko cuda budować :) zamiast gry strategiczno wojennej zrobiła się zabawa w bobów budowniczych :)

Taaaa i listonosza Pata gdzie ludzie listy piszą do siebie... Zeusie widzisz i nie grzmisz !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

Joanna co Ci się stało, że jesteś przekreślona?!!:confused:
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Tak się bawi Dzeta

ma bana chyba za wulgaryzmy... (czyt. regulamin, bd wielki :D)
 
Do góry