Tanki!

  • Rozpoczynający wątek catwoman
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nikt nie powiedział, że gry muszą być na PC :D

Kojarzy ktoś tę gierkę i wie co to Pegasus? ;)

http://www.kaboom.pl/gry-online/strzelanki/536/tank-1990/
Krótka instrukcja:
strzałki - poruszanie się;
enter - zatwierdzanie;
K - zmiana rundy/strzelanie.

Polecam na początek wersję Tank D 1990 - przeciwnicy nie podjadają Ci bonusów i gra nie zamienia się w harcore xD Można spokojnie kilka lvl'i przejść :)

Ja nawet nie wiem w jaką grałam w dzieciństwie, ale kochałam opcję "2 players" i godziny przesiadywania z bratem na tłuczeniu wroga :D
 

DeletedUser

Guest
Tak ta gra to klasyk ;D Kto nie grał niech żałuje, jedna z 2 wielkich gier razem z mario ;)
 

DeletedUser

Guest
3 gier bo jeszcze "Contra" robiła furorę na te konsole :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ja jeszcze napiszę o legendarnej serii, o której mało kto więe, że właśnie na pegazie i NESce była produkowana. Mianowicie Final Fantasy ;) Do tego Dizzy i Robin Hood też zrobiły nie małą furorę :D
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem ja miałem tylko tą kasetkę 100 w jednym i contra, mario oraz tanki grałem na 100% ;P była jeszcze jedna gra tylko za nic w świecie nazwy nie pamiętam i nigdzie jej znaleźć nie moge ;/
 

DeletedUser6708

Guest
chodzi o te co był mur i trzeba było bronić orzełka w nim?
 

DeletedUser

Guest
Grałem to w latach dziewięćdziesiątych na komunii z kuzynem... ale to było dawno temu :D
 

DeletedUser

Guest
ja zawsze wolałem Tetris na pegazusie :) wiem dziwny jestem... ale i w tanki sie grało...
 

DeletedUser10149

Guest
pamiętam to mam 13 lat i dalaj man pentagusa fajne mam też te tanki co masz żółty czołg i zielony:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś kochałem tę grę, jak i wiele innych na pegazusa. Młodzi którzy dorastali gdy ta moda minęła tego nie zrozumieją.

9410-2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ja miałem nintendo nes- te same gry co na "pegaza" ;D Jak grałem w kaczki to strzelbą dotykałem ekranu, żeby nie było, że nie trafiłem ;x
 

DeletedUser

Guest
A ja kochałem Bomberman'a. Moja pierwsza gra (co prawda na PC, ale byłą cudowna :]).
Uwielbiałem grać z tatą na siebie =).
 

DeletedUser7672

Guest
Stuknijcie sobie Tanki na googlach. Fajna gierka o tej samej nazwie wyjdzie :)
 

DeletedUser5

Guest
Grałam w tanki na pegasusie :D Chociaż szczerze mówiąc większą radość sprawiało mi układanie powierzchni terenu, robienie parków, jeziorek, lodowisk, itd. Wolę jednak ściągnąć sobie emulator i pograć w ten sposób niż przez przeglądarkę. Plus jest taki, że w każdej chwili możemy zapisać grę i nie musieć zostawiać włączonego komputera przez tydzień ;)
 
Do góry