Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Udało mi się zrobić kolona :).
Taki spokojny ten świat widzę.

ja mam w końcu pierwszy bunt u siebie ^^ Ciekawa jestem, czy uda mi się ogarnąć coś do obrony, czy po prostu stracę miasto :D ale i tak bez spiny... gold na tym morzu nie wpada więc będę mogła gdzie indziej wrzucić slota :D
 
Hehe cisza tutaj ;))
Jak makiem zasiał
smiley-emoticons-drunk.gif

ja mam w końcu pierwszy bunt u siebie ^^ Ciekawa jestem, czy uda mi się ogarnąć coś do obrony, czy po prostu stracę miasto :D ale i tak bez spiny... gold na tym morzu nie wpada więc będę mogła gdzie indziej wrzucić slota :D
I jak udało się obronić miasto?
 
Trochę pokombinowałam, ale stoi w stanie nienaruszonym ^^ na dodatek chyba jego kolega zaniechał próbowania przejęcia o 3 w nocy :) i handel może toczyć się dalej ^^
 
a gdzie to miasteczko jest ? ;)

a czy to istotne? M54 :) nie zależy mi szczególnie żeby mnie ktoś tutaj bił, spokój jest nawet w cenie, bo mogę sobie w spokoju zarabiać golda, a tylko na tym mi zależy na tym świecie :) przyjdzie odpowiedni moment to ktoś sobie przygarnie wymaksowane miasteczka (nie na ten moment oczywiście, bo ich jeszcze nie rozbudowałam - nie śpieszy mi się), ale na razie im później tym lepiej
 

DeletedUser31180

Guest
Taki nudny świat że nawet nikt nikogo nie obraża na FO jak to zawsze bywa :rolleyes:
 

DeletedUser26574

Guest
Nowa taktyka obronna powstała na tym świecie
Jest akcja, to tworzymy nowy sojusz i tam uciekamy :)
 

DeletedUser26574

Guest
Jeszcze godzina do nocnego, ale muszę pogratulować ładnych obron vasarius
Akcja spontan u Nas dzisiaj, a tu taka mobilizacja birem - czapki z głów
Miłe to o tyle dla Nas, że trzeba będzie się jednak sprężyć żeby powalczyć o wygranie świata,
a nie tak jak co niektórzy już stwierdzili, że wygraliśmy i nie ma po co grać tutaj
 

DeletedUser15965

Guest
Musiała być piękna bitwa. Kto atakował, jakie sojusze broniły? Jak zwykle wylądowałem z opóźnieniem i na prowincji a ciekawy wieści z wielkiego świata.
 
Do góry