Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31502

Guest
Dziękuję Wszystkim przeciwnikom za piękną walkę, a koalicjantom za wielką pomoc, bez której to zwycięstwo nie byłoby możliwe. I gratuluję Myrmidones CSW!!! Jak to się mówi..... wygrał lepszy!!!
 

DeletedUser10966

Guest
Gratulacje Mordeczki :)
Faworyt był dużo silniejszy a mimo to Myrmidones - CSW wygrywa Taras. Coś pięknego.
 

DeletedUser29757

Guest
Te dwa obrazki poniżej to najlepsze memy :) Nic więcej nie potrzeba dodawać :)


unknown.png


unknown.png
 

DeletedUser31274

Guest
Hie hie i po co piszecie te brednie , skoro od początku jako koalicja mieliście więcej miast bo cały świat połączyliście przeciwko jedenj zbieraninie nooobów i ledwo udało Wam się wygrać. Rzeczywiście macie osiągnięcie godne podziwu- wygrać ekipą nolifów z normalnymi ludźmi, teraz wydrukujcie sobie papierowe podium z Komnaty chwały to może Was nie wyrzrucą z domu za "nolife"-wanie hahaha. Jak pisał Blodiś że taka jest różnica między Nami ,że My tu jesteśmy dla zabawy i nie z przymusu, bo to dla Nas to gra jak wiele innych , a dla Was obowiązek, zarwane noce i porzucenie rodziny :D Miłego wywyższania się i gratulacje, przewiduje Wam kariere w Grepo , może przyjmą Was teraz jako wolontariuszy administartorów hahahaha, powodzenia Mistrzowie :p
 
Hie hie i po co piszecie te brednie , skoro od początku jako koalicja mieliście więcej miast bo cały świat połączyliście przeciwko jedenj zbieraninie nooobów i ledwo udało Wam się wygrać. Rzeczywiście macie osiągnięcie godne podziwu- wygrać ekipą nolifów z normalnymi ludźmi, teraz wydrukujcie sobie papierowe podium z Komnaty chwały to może Was nie wyrzrucą z domu za "nolife"-wanie hahaha. Jak pisał Blodiś że taka jest różnica między Nami ,że My tu jesteśmy dla zabawy i nie z przymusu, bo to dla Nas to gra jak wiele innych , a dla Was obowiązek, zarwane noce i porzucenie rodziny :D Miłego wywyższania się i gratulacje, przewiduje Wam kariere w Grepo , może przyjmą Was teraz jako wolontariuszy administartorów hahahaha, powodzenia Mistrzowie :p

My mamy więcej miast?
Nie umiesz liczyć kolego...
Wasza koalicja ma 5059 miast.....my mamy 5282.
Różnica niewielka.
A wcześniej to wy mieliście więcej miast...zwłaszcza jak CSW wchodziło na serwer.
TO był Luty o ile dobrze pamiętam.
I to wy wtedy się wywyższaliście uważając że nic na tym świecie nie zdziałamy.

za błędy się płaci
 
Hie hie i po co piszecie te brednie , skoro od początku jako koalicja mieliście więcej miast bo cały świat połączyliście przeciwko jedenj zbieraninie nooobów i ledwo udało Wam się wygrać. Rzeczywiście macie osiągnięcie godne podziwu- wygrać ekipą nolifów z normalnymi ludźmi, teraz wydrukujcie sobie papierowe podium z Komnaty chwały to może Was nie wyrzrucą z domu za "nolife"-wanie hahaha. Jak pisał Blodiś że taka jest różnica między Nami ,że My tu jesteśmy dla zabawy i nie z przymusu, bo to dla Nas to gra jak wiele innych , a dla Was obowiązek, zarwane noce i porzucenie rodziny :D Miłego wywyższania się i gratulacje, przewiduje Wam kariere w Grepo , może przyjmą Was teraz jako wolontariuszy administartorów hahahaha, powodzenia Mistrzowie :p
Kolego z taką przewagą sojuszu głównego na innych Światach się zjada przeciwnika na Śniadanie. A wy nie potrafiliście nawet przygotować posiłku. Co do nocnych wstawań Panie Nocny Marku - to przypominam Pana nocne eskapady kilku tygodniowe fejkowe. Lepiej jednak wstać w nocy zasypać cudaka, niż bawić sie w fejki. Fajna strategia wstać na fejki a nie na sypanie :D
PS Poczytaj fora z innych Światów. Zawsze przegrany płacze ze jest dla zabawy, ze on nic nie musiał, ze wygrali ci co nie mają życia prywatnego. Stare brednie powielane przez lata. Ale trzymaj się tego na pewno do czegoś dojdziesz... Buachaaaa
Mam nazwe nową dla twojej wioski: PorażkaSzaakii

PS. Ciekawe kto na ten Świat poświęcił wiecej czasu - ty który grasz od września 2019 czy ja który gram od lutego 2020 :) hahaha
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31274

Guest
Tak sobie tłumaczcie, tylko ani jednego miasta super sojusz nie potrafił zabrać dla nooba przez 2 lata.

Nie będę nic czytał bo mam ciekawsze zajęcia, skaracajcie sobie dalej życie hie hie

Wolę z Malartyną jezdzić motorem - podróżować , grillować , ciekawie spędzać czas niż użerać się z bandą nolifów, co wydaje się im ,że coś osiągneli w życiu bo siedzą non stop na grepo
 
Płakać nie będę, bo dostarczyliście nam śmiechu co nie miara.. ;P i nie che mi się nawet licytować już i tłumaczyć ;)
 

DeletedUser31274

Guest
piszesz ,że jesteśmy i byliśmy lepsi, a teraz usuwasz post? cała szajka manipulatorów z Was, nie wstydzicie się?
 

DeletedUser31274

Guest
po co cytujesz prwatne wypowiedzi hahah

Puchar to dałem jak poznałem Grepolis i wszedłem na Hermonase pierwszy raz w zyciu i wygrałem swiat, wiec stwierdziłęm ze ta gra jest dla mnie za łatwa, szukam bardziej ambitnej teraz:)
 
to ,że jesteśmy lepsi byliśmu i będziemy to jest oczywiste po co to przywołujesz :)

nawet do pępka mi nie sięgacie ciamajdy :)

a ,ze macie kretów pełno wszedzie to inna sprawa
No widać że jesteście lepsi...zwłaszcza w Komnacie chwały:)

a co twojego zarzutu że siedzimy non stop na grepo.......to nie my fejkowaliśmy non stop naszych graczy jak ty i malartynka.
w dodatku bezsensownie.....bo kompletnie nic wam to nie dało
 
Do góry