Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wydrukuj sobie Komnate Chwały i wstaw w ramke mistrzu

ja gram żeby się bawć.
Jak jest możliwość wygrania to wygrywam i cieszę się z tego zwycięstwa, czego potwierdzeniem jest komnata chwały.

TY najpierw się wywyższasz i lekceważysz przeciwnika, a jak przegrasz to pomniejszasz range zwycięstwa przeciwnika....tak żeby usprawiedliwić swoją porażkę i to że czas który tu spędziłeś można uznać za stracony

pozdrawiam
 
Okulary proponuje. Ale i tak z tego miejsca pomijając wypowiedzi samochwały chciałbym podziękować za walkę sojuszowi Nocne Marki. Macie niektórych świetnych graczy i miło było z wami rywalizować. Szkoda że nie o wszystkich mam tak dobre zdanie - ale cóż w grze jak w życiu - nie wszyscy są spoko. Pozdro
 
Jednak fejki "dały radę" skoro do tej pory je wspominacie i dłuuuuugo jeszcze nie zapomnicie, fajnie, gdybym wiedziała to bym jeszcze bardziej się postarała:cool:
 
A ja Twojego nie widzę w Komnacie na Tarasie buahahah


czytaj ze zrozumieniem kolego ...napisałem że chodzi mi o listę graczy sojuszu który zbudował 4 cudaki i wygrał świat.
mój nick widnieje na tarasie
twój na hermonasie nie...więc nie zbudowałeś 4 cudaków.
Zgaduje ze dostałeś koronke za pomaganie sojuszowi głównemu
3 miejsce w bobach ma małe znaczenie...wystarczy dotrwać do końca serwera i budować kolejne miasta
 

DeletedUser31274

Guest
po co sie tlumaczysz? czytam i rozumiem po swojemu i tak, ze przegrani jestescie
 
Jednak fejki "dały radę" skoro do tej pory je wspominacie i dłuuuuugo jeszcze nie zapomnicie, fajnie, gdybym wiedziała to bym jeszcze bardziej się postarała:cool:
nie zapomnimy ...bo trudno nie pamięć tak bezsensownej strategii.

było by inaczej jak by wam to coś dało ......np jak byście zabrali miasta graczom których fejkowaliście albo zmusili rezygnacji z gry albo do szaraków.
ale tego wam się nie udało

nam tak
 

DeletedUser31274

Guest
np. dalo to ze pisaliscie i piszecie o Nas na forum glownym, nooby zaistnialy hie hie , teraz jestesmy gwiazdami fejkowania haha
 
haha ktoś ma niezły ból zadka... żenujące te wypowiedzi no ale widocznie ktoś nie potrafi przyjąć porażki...ocenianie innych i ich życia prywatnego na podstawie jakiejkolwiek gry jest idiotyczne ale co kto lubi.... Powodzenia i do zobaczenia na kolejnych serwerach!
 
U nas jest 5 ogarnietych graczy a u was 74


teraz to żeś dowalił.....nie będe komentował ilosci naszych graczy ogarniętych....
ale to ze u was jest tylko 5??

ładni to świadczy o opinii jaką masz o graczach z którymi grasz ponad rok.
widać że szacunku nie masz nie tylko dla wrogów ale też i dla swojch

jak więcej jest w markach takich aroganckich cwaniaków jak ty to teraz rozumiem czemu przegraliście
 

DeletedUser31274

Guest
CSW i Marni - Największe osiągnięcie od powstania grepolis, podbili cuda na swiecie TARAS co ma UWAGA - aż 255 aktywnych graczy hie hie, teraz chyba Was wezmą do międzynarodowego Grepo
 
nie zapomnimy ...bo trudno nie pamięć tak bezsensownej strategii.

było by inaczej jak by wam to coś dało ......np jak byście zabrali miasta graczom których fejkowaliście albo zmusili rezygnacji z gry albo do szaraków.
ale tego wam się nie udało

nam tak
jak nic nie dało? jak mnie potem fejkowaliście cały tydzień, łatwa prowokacja i całym sojuszem fejki puszczaliście na mnie, wojsko marnowaliście, gdzie ja sama jedna na cały wasz sojusz leciałam, i kto jest Mistrzem hmm ? ;D nie wspomnę jak uciekaliście na urlopy..
 
Hermonassa za łatwa była, tutaj jesteś świetny - tylko hmm jeszcze nic nie wygrałeś. Bo koronka nic nie znaczy. Pewnie wiesz a jeśli nie to ci wyjaśnie, ze koronki rozdaje sie na lewo i prawo. Nawet bobom budowniczym, byle byli w koalicji czy też pakcie.
Jedyne co słyszę to jaki ty jesteś Świetny - tylko hmm, jakoś tego nie widze, jakoś nie zauważyłem i nie mam cie za wielkiego fightera na tym Świecie. Dużo lepszym graczem jest Hochol który jest trudnym przeciwnikiem. A ty grasz bardzo przeciętnie. Bez szału.... PS. Macie wielu fajnych graczy i napewno nie jest ich 5 - szkoda że takie masz zdanie o kolegach i koleżankach z sojuszu. Świadczy to jednak tylko o Tobie. Pozwól że ja jako wasz przeciwnik mam troche szerszy obraz ich gry i nie oceniam ich tak źle jak ty. Straszna arogancja przez Ciebie przemawia :)
 

DeletedUser31274

Guest
w tych 5 mnie nie ma bo gram drugi raz i nie mam pojecia o tej grze, jestem zwykłym noobkirm bobem nr.1 bo nikt nie zbobował tyle miast co ja, ma grze się nie znam i chohoł mnie uczył atakować jak patrzyłem na niego, tylko wiec po co ten Twój ból cebulowy
 

DeletedUser32223

Guest
Hej poczekajcie też na mnie.

Ja mam pytanie dlaczego czerwone osoby mają straszny ból o przegranie świata. Sami na to pozwoliliście hihi. Granie w grupkach 2-3 osobowych daje takie właśnie skutki. Co do początków serwera to i były propagandy oraz wszelkie kłótnie. Ciągłe siedzenia na supportach nic wam nie dały. W trakcie ery jakoś nikt bana nie dostał, czyżby umiemy grać bez niczego? Jeśli nie wspomagacze to większa koalicja. Szukanie wymówek??? A może słabi gracze??? 0.3% to rzeczywiście sporo ale zapominacie, że gracze marków są bez sojuszu co daje nam większą koalicje marków. Widać że ciężko się pogodzić z przegrana ale to tylko gra. A co do tej twojej hermanosy szaki to grało tam 45 osób w sojuszu i to one wygrały ten serwer a nie tylko ty. W sumie jeśli jesteś taki dobry świetny itd.. chętnie zobaczę o ile ktoś wstawi waszą tabelkę sypań z tego świata.



Miłego dnia
 

DeletedUser31274

Guest
e5000 bronder to tych 2 ogarnietych z 5 :) co stali sie zdrajacmi kretami itp. podobnymi bez honoru i odwagi do walki z silniejszym

po co ze mna dyskutujecie?

skoro wygraliscie zasłuzenie to cieszyc sie i siedziec tam cicho :)

Powtarzam jestem amatorem bobem i noobem w kwestii grepo , chciałem zobaczyć jakiego pokroju ludzie tu grają tylko i już zobaczyłem :D

a grac potrafią to tylko diabeloos, apostolakis, widow i hochoł
 
Do góry