Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

( Z innej beczki)
Furny ty to powinieneś mieć nick masówka. Nawet nie wiesz do czego wiadomości massowe służą. Już w pierwszy dzień mnie tak wkurzyłeś ( lekko pisząc) a później zwiałeś.
 

DeletedUser32611

Guest
XDDD typie nudzilo mi sie po prostu to se popisalem pare massow do roznych sojuszy wiem do czego to sluzy nie moja wina ze wierzysz w to jak ktos sobie z ciebie beke cisnie
 

DeletedUser29238

Guest
W info o świecie jest bonus nocny od 22:00 - 4:00. Problem zgłosimy jak najszybciej do sprawdzenia i poprawy, ale jest piątek i może się zdarzyć, że nastąpi to dopiero w poniedziałek lub później. Spróbujemy tez sprawdzić, czy to tylko przeoczenie w opisie czy faktycznie tak jest.
 

DeletedUser29238

Guest
Z informacji jaką otrzymałem przed chwilą wynika, że błąd został naprawiony. Bonus nocny trwa od 22:00 - 6:00 i powinno być wszystko ok.
 

DeletedUser32611

Guest
Dobrze, bedzie ladnie targ na 30 gospodarstwo na 10, i akademia na 5 wiezdzaj nawet sie nie bede bronil bo wpadlem tylko po zloto, a ty bedziesz mial satysfakcje ze masz 2 miasta :D
Furny... Twoje miasto będę miał na oku ;) Pierwsze co to tam wjadę.
 
to sie nazywa kupa smiechu z przewaga kupy, nowy logujacy sie gracz widzial bonus nocny do 04.00

to tak jakby otworzyli nowy odcinek autostrady i predkosc 160, a może jednak nie, może 140

ale my na to nie mamy wpływu, to siła wyzsza
 

DeletedUser32539

Guest
to sie nazywa kupa smiechu z przewaga kupy, nowy logujacy sie gracz widzial bonus nocny do 04.00

to tak jakby otworzyli nowy odcinek autostrady i predkosc 160, a może jednak nie, może 140

ale my na to nie mamy wpływu, to siła wyzsza
błędy się niestety zdarzają, lecz ten już został naprawiony
 
Do góry