Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32588

Guest
Specjalnie zostawiliśmy Ci parę kolego żebyś miał do czego wracać
 
wdwC8f3.gif


Specjalnie zostawiliśmy Ci parę kolego żebyś miał do czego wracać
widze ze humor sie wyostrzyl:D
dobrze dobrze w koncu nie bedziemy rozmawiac tutaj ze soba jak na forum sojuszowym:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24557

Guest
A mnie ciekawi, co takiego trudnego jest w tej grze, ze sobie nie radzicie bez botów... xD zbieranie sury? wysyłanie ataków? rzucanie czarów? przy 100+ miastach to może sprawiać jakies problemy, ale przy 6?! :D haha stare wygi, a licealiści potrafią grać lepiej od Was (bo bez "dopalaczy")
 

DeletedUser32223

Guest
A mnie ciekawi, co takiego trudnego jest w tej grze, ze sobie nie radzicie bez botów... xD zbieranie sury? wysyłanie ataków? rzucanie czarów? przy 100+ miastach to może sprawiać jakies problemy, ale przy 6?! :D haha stare wygi, a licealiści potrafią grać lepiej od Was (bo bez "dopalaczy")

Ty jesteś prawdziwym pięknym przykładem perfekcyjnej gry grepolis. Szanuje za brak udzielania się gdziekolwiek i troszkę szkoda mi Miłosza, że musi drzeć koty z takimi obibokami jak ty. Miłego bobowania :)
 

DeletedUser24557

Guest
:D cieszy mnie, że się tak martwisz o naszych graczy, doprawdy miło z Twojej strony. Juz lepiej być nazwanym bobem niż bociarzem - szczególnie gdy to prawda :p
 

DeletedUser32223

Guest
:D cieszy mnie, że się tak martwisz o naszych graczy, doprawdy miło z Twojej strony. Juz lepiej być nazwanym bobem niż bociarzem - szczególnie gdy to prawda :p

Szczerze powiedziawszy nazwanie kogoś bociarzem nie przekłada się na grę typowo na nowym systemie. Powiedz mi co takiego daje bot bo jesteś szeroko doinformowana. Moje pytania
-opracowuje strategie na cudaki?
-ogarnia wszelkie tematy na forum?
-Rozbiórki?
-mobilizacje graczy?
-rozmawia na komunikatorze głosowym?
itp...
Ja rozumiem mieć ból pewnej części ciała ale gramy na nowym podboju, kto ci robi synchro do sekundy jak na starym. Co do wysyłania ataków to każdy gracz z jakimś tam doświadczeniem potrafi zrobić synchro i nawet był bardzo dobry poradnik na fo(Zejer powinieneś go przeczytać po dzisiejszym topieniu).

Miłego wieczorku.
 
Licealiści... Hmm nie wiedziałem ze do grepo trzeba mieć szkołe skończoną, ani też odpowiedni wiek. Jednak za krótko gram, musze się jeszcze wiele nauczyć... Idę walić w bunkier birem offami, to ostatnio bardzo popularne ... :D
 

DeletedUser31502

Guest
Zorientowali się że to cudaki a nie dominacja. Będą opóźniać cudaki top1 i top2 sojusze boją się reszty . Śmiechu warte. Nie staną do wyścigu bo są nadal za słabi i wierzą że za miesiąc to się to zmieni.
 
Do góry