Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser24557

Guest
Szczerze powiedziawszy nazwanie kogoś bociarzem nie przekłada się na grę typowo na nowym systemie. Powiedz mi co takiego daje bot bo jesteś szeroko doinformowana. Moje pytania
-opracowuje strategie na cudaki?
-ogarnia wszelkie tematy na forum?
-Rozbiórki?
-mobilizacje graczy?
-rozmawia na komunikatorze głosowym?
itp...
Ja rozumiem mieć ból pewnej części ciała ale gramy na nowym podboju, kto ci robi synchro do sekundy jak na starym. Co do wysyłania ataków to każdy gracz z jakimś tam doświadczeniem potrafi zrobić synchro i nawet był bardzo dobry poradnik na fo(Zejer powinieneś go przeczytać po dzisiejszym topieniu).

Miłego wieczorku.
skoro nic nie daje, to po co oszukiwać? hę? Ja tam żadnego bólu nie mam - zwyczajnie mnie to śmieszy, szczególnie, że jak sam zauważyłeś "każdy gracz z jakimś tam doświadczeniem potrafi zrobić synchro" :D
 

DeletedUser31502

Guest
900 miast przewagi. Uznaje że jesteście gotowi na sypanie. 10 miesięcy i taka przewaga ekonomiczną chyba wystarczy? Czy chcecie tu popykać na tym pasjonujacym serwerze do zimy?
Wysp nie macie? Czy może gimbaza czeka na rozdanie świadectw?
 

DeletedUser32223

Guest
skoro nic nie daje, to po co oszukiwać? hę? Ja tam żadnego bólu nie mam - zwyczajnie mnie to śmieszy, szczególnie, że jak sam zauważyłeś "każdy gracz z jakimś tam doświadczeniem potrafi zrobić synchro" :D

Zadajesz pytania więc chyba ból jest, jeśli by Cię to o nie obchodziło to byś olała temat? Zresztą bez programów podjazdu też nie macie, proste proste. A co do tego synchro to może u was 10 graczy potrafi je zrobić, więc popracujcie nad tym :) Według moich obserwacji na tym świecie, bo po części grą bym tego nie nazwał to szczerze powiem wam że licho wam to idzie.

Opowiedzmy trochę o świecie

Dwa topowe sojusze z akademiami, które miały wygrana w garści opóźnia cudaki na sojusze top 3,4 i 6. Troszku śmiech na sali, dobrze, że kierownictwo pod wpływami wielkiego marasa prosperuje miernie tak samo jak jego gra. Opóźniamy opóźniamy tylko gorzej będzie jak sami się spóźnicie na cudaczki ale mam nadzieje że kalkulatory maturalne nadal działają i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Najwyżej piszcie to pożyczę wam mój.

Miłego dnia
 
że kierownictwo pod wpływami wielkiego marasa prosperuje miernie tak samo jak jego gra.
Można by rzec - uderz w stół na nożyce się odezwą :D Gwoli wyjaśnienia, Marek nie kieruje sojuszem - chyba, że mówimy o sojuszach z innych światów "Trzech muszkieterach", a co do jego gry, to nie oceniałbym jego gry na mierną. Po prostu wielu rzeczy nie widać z zewnątrz. Takich jak to, że on i Wojtek zapewnili mi ponad 13k łaski w ciągu jednego dnia, jak to, ze siedział ze mną przez cały dzień reagował defem, birkami, a nawet wyzłocił jedną pakę.
Uwierz mi, moglibyśmy bawić się w cały thrashtalk o topieniu offów, o tym, że ktoś komuś podebrał miasto albo wyzłocił murek. Ale powiem Ci szczerze, że troche szkoda na to czasu. Jednego dnia utopię kogoś, innego ktoś utopi mnie. Żaden wstyd. Na tym polega gra i tak naprawdę przy tych bonusach, po dwóch dniach masz już na nowo paczkę offa postawioną.
Prawda jest taka, że bez Marka (i Wojtka) nie ma mnie.
 
(...)

Opowiedzmy trochę o świecie

Dwa topowe sojusze z akademiami, które miały wygrana w garści opóźnia cudaki na sojusze top 3,4 i 6. Troszku śmiech na sali, dobrze, że kierownictwo pod wpływami wielkiego marasa prosperuje miernie tak samo jak jego gra. Opóźniamy opóźniamy tylko gorzej będzie jak sami się spóźnicie na cudaczki ale mam nadzieje że kalkulatory maturalne nadal działają i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Najwyżej piszcie to pożyczę wam mój.

Miłego dnia

oj Olek, jak Ty lubisz szukać zaczepki, już Ci kiedyś na priv wspomniałem, żebyś do mnie nie pisał ze względów nam znanych. Ale widzę, że nie możesz się powstrzymać i atakujesz mnie tutaj na FO. Myślałem, że już się zorientowałeś, że nie ja rządzę w Markach (w profilu sojuszu znajdziesz lidera, taki protip ode mnie ;) ), a co do gry to masz rację, jest ona marna, przeciętna stąd też jestem w drugim soju. I jest to spowodowane wieloma czynnikami, na pewno brakiem takich umiejętności jaką Wy prezentujecie i mówię to całkowicie poważnie. Jesteście bardzo dobrą i zgraną ekipą, każdy o tym wie, Leonie - chapeau bas. Ale nie tylko czynnik umiejętności ma tutaj znaczenie, tylko tego na pewno nie będę publicznie tłumaczył ani również Tobie na priv. Tyle ode mnie Olku, nie lubimy się, dobrze o tym wiesz, wiesz też dlaczego, poróżniły nas zdania ale trochę przystopuj swoją arogancję :)
 
To zakrawa na niezły żart, sojusz TOP1, przewaga ogromna i opóźnia cuda. Takiej amatorki to nie widziałem na żadnym z wcześniejszych serwerów. Ja rozumiem opóźnianie małego sojuszu, ale sojuszu z przewagą o 12mln. Masakra. Jakby przeliczyć to na graczy to macie az 12 graczy po 100 miast wiecej (kazde miasto średnio 10k)
Polecam szachy, albo bierki - a nie Grepolis.
Wiki grepolis fajnie opisuje cudaki, tam można sie dowiedzieć jak budowac w razie co.
PS, przegrywać też trzeba umieć, szkoda mi waszych grajków bo niektórych całkiem fajnych macie, tylko sojusz nędzny.
lol27.gif


1592726614760.png
 
A to tutaj Czerwoni wylewają swoje gorzkie żale, dają upust emocjom i wyżywają się słownie i graficznie bo inaczej nie dają rady ;) jednak Wy to super jesteście :cool:
 
Ja rozumiem oburzenie za takie żałosne zachowania, jak opisał ikollini.

Ale przeciąganie cudów? To nie jest nic nagannego. Jak już to innogames powinno się tym zając i liczyć nie top 50 sojuszy, a top 1000 graczy czy coś w ten deseń.
Cuda wygrywa ten kto będzie lepiej przygotowany, jeśli jakiś sojusz jest w stanie przeciągać erę cudów o jakiś czas, bo np. jego członkowie biorą urlopy od początku lipca, żeby móc siedzieć na grze 24-7 jak na prawdziwego nołlajfa przystało, to nie jest to ani przejaw noobstwa, ani braku honoru, ani innych słabych zagrywek poniżej pasa.
Jak już to nazwałbym to sprytem.

Jeśli termin ery cudów zaplanowany przez Nocma Nerki jest dla ich przeciwników dalece niekorzystny, to można zawsze samemu się odegrać i przedłużyć ere cudów o kolejne kilka tygodni.
 
Alfa, dzieki za lekcje z cudaków i opóźniania bo nie wiedziałem dotąd że to strategia. Jesteś wielki dzieki. Nie wiem czy zauważyłeś, ale poprzedni wpis to była Ironia, drwina innymi słowem złośliwość. Nie potrzeba tutaj naukowych motywacji bo wszyscy je znamy
 
Ostatnia edycja:
Do góry