Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Iko z Ciebie to solidna firma i osoba, na której zawsze można polegać:) Wiemy o kim mowa, a ja z chęcią ą, ę tegoż kogoś wysłucham - w końcu mówimy o ideale gracza grepo co tylko innym paluszkiem potrafi wszystkim wytykać :cool:
 
O proszę książę wrócił.
To co, mam przypomnieć jak wielki wódz potopił się na jednej paczce birem, bo nie wpadł na pomysł, żeby miedzy mixy ognie wpakować, a nie wszystkie 10 paczek pchać na początek do pustego miasta, totalnie w terenie czerwonych?
I potem odwagi brakło, by drugi raz próbować :D.

A sprawa jest dobrze znana, nie chciało mi się grać, miałem grepowstret i gdyby nie to, że dałem Wam szlaban na koronki, to bym się dał rozbiórki.
No, ale że musiałem Wam zniszczyć marzenia, to sprytnie, nie sprytnie, 50 dni urlopu wykorzystałem na 5 miesięcy.

Trzeba było może wpaść na pomysł, żeby polecieć w środku tygodnia, a nie ciągle sobota/niedziela.
 
O proszę książę wrócił.
To co, mam przypomnieć jak wielki wódz potopił się na jednej paczce birem, bo nie wpadł na pomysł, żeby miedzy mixy ognie wpakować, a nie wszystkie 10 paczek pchać na początek do pustego miasta, totalnie w terenie czerwonych?
I potem odwagi brakło, by drugi raz próbować :D.

A sprawa jest dobrze znana, nie chciało mi się grać, miałem grepowstret i gdyby nie to, że dałem Wam szlaban na koronki, to bym się dał rozbiórki.
No, ale że musiałem Wam zniszczyć marzenia, to sprytnie, nie sprytnie, 50 dni urlopu wykorzystałem na 5 miesięcy.

Trzeba było może wpaść na pomysł, żeby polecieć w środku tygodnia, a nie ciągle sobota/niedziela.
Zadałem proste pytanie, alfik oczywiście do tego się nie odniósł:) A mnie nadal interesuje odpowiedź na proste pytanie: gdzie był ten wojownik jak reszta walczyła?:) Czy to jest honorowe czy nie?:) Powyższa odpowiedź wielu nie satysfakcjonuje:)
Zakładam, że jesteś zasłużonym graczem, honorowym i bez skazy - w końcu za takiego się uważasz i namiętnie o takich sprawach dyskutujesz. Mniemam, że można potraktować ciebie jako autorytet - powiedzmy jak Miodka w tematyce językoznawstwa:)
 
Tyle już lat pisania głupot na tym forum i widzę dalej nie widzisz przesłania.
Chyba muszę to potraktować za osobistą porażkę, trzeba było jeszcze prostszym językiem się posługiwać.
Problem nie polega na tym, że alpha jest autorytetem, polega na tym, że na grepo jest mnóstwo antyautorytetów, etycznych zer, no jak choćby... no mniejsza o to ;)


@edit Żeby nie było, że spamuje: Kiedy wreszcie cuda puszczamy na tym świecie miśki?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19681

Guest
To co sie wyprawia na tym świecie strasznie słabe jest, nie śledzę statystyk, pewnie głównie marki opuźniają ale krzyczą równo obie strony tylko czemu ma to służyć to nwm :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry