Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser26360

Guest
Witam z mojej perspektywy ambitna osoba to taka która umie pograć w Grepo spędzić czas z rodzina a co najważniejsze pracować każdy z nas pracuje każdy z nas ma rodziny czy to zony dzieci czy tez mama tata na wszystko trzeba mieć czas dla mnie rodzina zawsze jest najważniejsza praca również Grepo to tylko odskocznia od zgiełku codziennej monotoni .Nie ukrywam lubię czasami sobie dłużej posiedzieć na Grepo pogadać z ludźmi dla mnie Grepo to poznać kogoś porozmawiać bez spiny i w szczególności dobrze się bawić przy tym spójrzcie sami czy to wróg czy sojusznik ale można pogadać na luzie nawet nie znając odbiorcy . I tak na sam koniec gratuluje Nocnym Marki ze walczyły na cudakach do samego końca
 

DeletedUser19681

Guest
Czy na tym świecie, wydarzy się jeszcze coś ciekawego, czy już wszyscy odpuścili?
 

DeletedUser29757

Guest
Tu się dużo dzieje xD Jak na mało którym świecie.

Bo na którym świecie była ekipa która wbiła 6 miesięcy po starcie i rzuciła wyzwanie sojuszowi top1 i nie były to tylko przechwałki? Zamiast spamować na FO to zaczęli ich po prostu bić i sprowadzili do parteru?

Na którym świecie ostatnio wygrał sojusz o 1/3 mniejszy od faworyta?

Czy był kiedykolwiek serwer aby w zwycięskim sojuszu w Komnacie Chwały było tylko 4 (czterech!!!) graczy z top 20 serwera?

Wiec, tak - dzieje się :)

Natomiast mogę uwierzyć że na m25 wieje nudą, ale to już twój wybór
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Muszę zrobić pewne sprostowanie. Ten świat wygrali myrmidones-csw oraz Zmechy i agoge. To ze bez CSW nie dalibyśmy rady to fakt bo dzieliła nas od marków przepaść jeśli idzie o aktywnych graczy jak i ich wielkość Tak wiec jesteśmy wdzięczni za pomoc i super się grało z CSW ale świat to wygraliśmy razem bo pomimo wejścia pol roku później to jednak mieliście u nas zaplecze deff oraz miasta. A co do marków to tez sami nie byli bo marki to także siekiera i popołudniem drzemka a ich wszystkich zgubiła pycha i nie docenienie wroga oraz naszej determinacji. Wiec raz jeszcze dziękuje wszystkim i każdemu z osobna co dołożył cegiełkę do zwycięstwa bo tu się liczy. drużyna i udało nam się stworzyć super ekipę. Gram tu od września i milo będę wszystkich wspominał. Dla przeciwnika tez należy się szacunek bo po za kilkoma przypadkami tam tez jest sporo normalnych graczy i może się zdarzyć że dziś walczyliśmy przeciw sobie a następnym razem będziemy w jednej ekipie bo świat jest mały a to tylko gra i nie ma co sobie ubliżać a Ci co to robią po przegranej to cóż pokazują ile są warci... Pozdrawiam (do wpisu skłoniło mnie to ze wielu graczy spoza głównego składu włożyło dużo serca i pracy w wygranie tego świata i tu chciałem im oddać szacunek)
 
Bo tak powinno się spędzać weekend:)
Jedna jedyna porządna akcja z Waszej strony od początku świata to fakt, ale u nas gra już tylko kilka osób,a u Was jeszcze wszyscy i zaraz zaczniecie się licytować, wywyższać itd. ale tak jest i do zobaczenia kiedyś może na innych światach , na których mam nadzieję zaczniecie równo z przeciwnikiem,a nie najlepiej przyjść na gotowe rozbudowane miasta, z obstawą deffa, będąc "moralowcami", z milionem złotych monet, bez żadnego wysiłku, zrozumiecie to dopiero jak ktoś inny z Wami tak zagra:) Pa
 
Ostatnia edycja:
Bo tak powinno się spędzać weekend:)
Jedna jedyna porządna akcja z Waszej strony od początku świata to fakt, ale u nas gra już tylko kilka osób,a u Was jeszcze wszyscy i zaraz zaczniecie się licytować, wywyższać itd. ale tak jest i do zobaczenia kiedyś może na innych światach , na których mam nadzieję zaczniecie równo z przeciwnikiem,a nie najlepiej przyjść na gotowe rozbudowane miasta, z obstawą deffa, będąc "moralowcami", z milionem złotych monet, bez żadnego wysiłku, zrozumiecie to dopiero jak ktoś inny z Wami tak zagra:) Pa
Przepraszamy za naszą niesprawiedliwą grę i dołączenie poł roku po rozpoczęciu serwera. To takie niesprawiedliwe przecież ze mamy połowe miast mniej i dajemy wam rade i to bez problemów. Wybacz, na następny serwer dołączymy po roku od rozpoczęcie aby jeszcze bardziej wyrówać szanse. Czy wtedy sobie poradzisz?
Z obstawą deffa? Nie wiedziałem ze nawet przejmując miasto, inno nam dodaje po paczce deffa gratis. Wy nie dostajecie takiego pakietu ?
 
zapomnieliście jeszcze o tonie złota jaką dostajemy:) czerwone robaczki - do waszej wiadomości - część moralowców grała praktycznie bez złota ale potrafili wykorzystać eventy i odpowiednio zarządzać miastami, bohaterami i bonusami. Pozdrawiam i z jednym się zgadzam - na każdego kiedyś znajdzie się mocniejszy ;D
Dobrze że mamy złoty pociąg z Wałbrzycha bo bez tego byśmy nie pograli :eek:
 
Ikkolini założył Night lovers jakbyś był niedoinformowany, ale uciekł jak przyszliście, bo wiedział jakie żmije weszły na serwer i nie dały dzieciakom pograć, support zacenzurował nazwe wiec powstaly sobie Nocne Marki, zbieranina bez doświadczenia i planu, większość graczy nigdy nie dotarło do Ery cudów, CSW szukając łatwego zwycięstawa dowiedziało się o tym od Marnych co sobie poradzić z dzieciakami nie mogło zwołało CSW i zwojowali Cuda ot to wasza miara zwycięstwa :D
Na wstępie gratuluje wygranej obu stronom bo dotrwanie do końca serwera to jest prawdziwe zwycięstwo.
SzaaKii małe sprostowanie nie założyłem Nocnego kochanka maarten, guzik, gmart o ile dobrze pamiętam.

PS Nie spinajcie się o piksele gałgany :p
 
Po co kłamiesz? Kilka dni?... Chyba kilka miesięcy... słabiutko, aaaaaaa nieeeeeeee no 2 Potopy były, do 3 razy sztuka ;).. może już zacznijcie bo nie dacie rady później, w sumie marnie to widzę bo i tak nie dacie rady... Szybciej Maniaku te miasta burz bo Ci czasu nie starczy.. A teraz czekam na Wasz hejt i ten ostatni potop, zaskoczcie nas chociaż na Koniec Świata proszę ;D
 
Do góry