[Ulepszenie] Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22070
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za minimalną ofertą w targowisku wynoszącą 1000 surowa?

  • Tak

    Głosy: 5 41,7%
  • Nie

    Głosy: 7 58,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser22070

Guest
Hej mam już moją 2 propozycję. Otóż niektórzy poszukują dobrej oferty na targowisku, no i trzeba przedrzeć się przez kilkadziesiąt stron, bo np. ktoś zrobił 40 takich samych ofert, których oferuje 100 jakiegoś surowca. Nie byłoby z tym problemu, ponieważ w każdym mieście jest targowisko na poziomie 4, bo tego wymaga jaskinia. Poza tym chyba nikt nie przyjmuje ofert powtarzających się monotonnie, bo strasznie dużo klikania by było. Mamy jaskini, że akcje szpiegowską można zrobić za min 1000 srebra to można by zrobić takie coś i w targowisku. Targowisko nie byłoby tak zawalone i być może częściej gracze by z niego korzystali, bo każdemu się odechciewa jak widzi np: 100 ofert w których gracz oferuje 100 kamienia. To znacznie by ułatwiło handel na targowisku tak sądzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

Po pierwsze, to minimalna oferta jest zrobiona przecież i wynosi 100:) Zwiększać tego limitu nie ma sensu...

PS: Podziwiam ludzi robiących takie małe oferty...przy tej wydajności serwerów jak ludzie zaczną masowo akceptować takie oferty, to zamuła na całego:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

a ja jestem na nie:) na poczatku gry na takich ofertach da sie sporo zarobic jesli ktos umie z tego korzystac:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

Istnieje możliwość filtrowania w targowisku jaki surowiec potrzebujemy i jaki chcemy zaoferować.
Jeśli po filtrowaniu widzisz 100 takich ofert, to znaczy, że masz blisko i możesz skorzystać.

Jestem na nie. Minimalna stawka jest ustalona i jak dla mnie jest ok.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

Propozycja odrzucona.
Powód: Wyniki ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry