[Nowość] Targowisko- oferty mojego sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22070
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za nowym działem w targowisku "Oferty mojego sojuszu"?

  • Tak

    Głosy: 22 75,9%
  • Nie

    Głosy: 3 10,3%
  • Jest mi to obojętnme

    Głosy: 4 13,8%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser22070

Guest
Hej mam taką propozycję. Skoro jest w targowisku opcja sporządź ofertę tylko dla mojego sojuszu to można by zrobić w targowisku nową zakładkę "Oferty mojego sojuszu" byłyby tam tylko oferty sporządzone tylko dla mojego sojuszu. Co wy na to?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Osobiście nie korzystam z targowiska, także ode mnie pójdzie głos na obojętnie, bo nie potrafię ocenić przydatności czegoś, z czego nie korzystam...handlarze są mi potrzebni na bieżąco i szkoda marnować ich pojemność blokując ją na targowisku jak mamy do obrócenia kilka kursów między własnymi miastami, aby odbudować wojska.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

od mnie pójdzie głos na tak, bo czasem nie można się domyśleć przez handel z sojem czegoś i klapa
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Myślę że będzie to przydatną funkcją.
Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Głos na tak, czasami lepiej nie ułatwiać handlu wrogiemu sojuszowi , a i oferty mogą być specjalnie wtedy korzystne dla sojuszników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Głosuję za tak, według mnie to było by świetną sprawą ponieważ lepiej jest dać zarobić "swoim" niż wrogowi :). Ja zawsze biorę oferty od "moich" lecz taka modyfikacja by znacznie ułatwiła i przyspieszyła ten proces.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Jak najbardziej za.
Proponuję zrobić to w opcji filtru: Ukryj oferty od wrogów , Ukryj oferty od nieznajomych , Ukryj oferty od paktowiczów , Ukryj oferty od blokowanych graczy (tu można by było dodawać osoby za którymi się nie przepada) itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Nie, podczas sporządzania oferty, możesz wybrać:
a) Wszyscy
b) Tylko twojego sojuszu
c) Twojego sojuszu i członków paktu
I informujesz na forum sojuszu
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Targowisko- oferty mojego sojuszu

Co do tej propozycji zaznaczam opcję obojętne.
Zawsze sprawdzam z kim zamierzam handlować.
Jeśli jest to członek mojego sojuszu - jego ofertę wybieram w pierwszej kolejności.
Jeśli to członek wrogiego sojuszu - sprawdzam jakie wojo potrzebuje, zastanawiam się co odbudowuje i w miarę możliwości nie korzystam z takich ofert - aczkolwiek tego typu oferty dają przydatne info.
 
Do góry