[Hobby] Tatuaże i wszystko o nich ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19421

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Fuj już masz 667 :( Nie ładnie, nie ładnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

To nie moja wina :) Tylko forum, że nalicza mi posty ^^
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

669!!!!!
Uuuu niedobra ;)

I jakie tatuaże z czipsów? Co to jest?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Ja sobie tatuażu na pewno nie zrobię. Dość, że to boli, to później jak się coś nie spodoba, to nie można tego usunąć. Najlepsze były tatuaże z chipsów! Kto jest za?

Co do kwestii usuwania tatuaży to mamy XXI wiek, duża ilość studiów ma przyrząd do usuwania tatuażu. Nie są to wbrew pozorom ogromne koszta. Cena jest porównywalna do ceny tatuażu na całe plecy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

No usunąć można, ale właśnie chodzi o koszta :)
gildon chodzi o tatuaże z chipsów, które były jakieś 10 lat temu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

No tak, a po dwóch tygodniach schodziły same :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

O, a więc o te chodzi.
A kto ich nie lubi :D Miałem tam chyba z 5 lat jak je ostatnio nosiłem :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

A ja pamiętam jak w sklepach były takie cukierki i lizaki z tymi tatuażami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

No usunąć można, ale właśnie chodzi o koszta :)
gildon chodzi o tatuaże z chipsów, które były jakieś 10 lat temu :D

No wiesz jeżeli komuś tatuaż się znudzi lub stwierdzi, że jednak jest szpetny to te koszta wcale nie wydają się duże :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Coś mi się wydaje, że niektórzy nie mają pojęcia o tatuażach, a się wypowiadają, byle coś powiedzieć.

Po pierwsze - tatuaż ma być swoistym dziełem sztuki. Ma cieszyć oko, nawet napis można ślicznie zrobić.
Nie robimy sobie tatuażów ot tak, bo kumpel ma i ma maszynkę i mi zrobi. Owszem, jeśli robi to dobrze to ok.
Ale warto zapoznać się ze zdjęciami lub na żywo tatuazy, które już dany człowiek zrobił.

Ja robiłam w studiu z wysoką renomą, przejrzałam setki katalogów z tym co już zrobili. Hah sprawdziłam nawet w Sanepidzie, czy spełniają wszelkie wymogi (to ukłucia igłą, byle komu bym się dziabnąć nie dała).

Gość mi naszkicował na kartce, byłam załamana dopóki nie zobaczyłam to cudeńko na sobie.
Artystą trzeba się po prostu urodzić ;)

Aaaa i tak dementując pogłoski... czym większy tatuaż i bardziej cieniowany tym większy ból.
Nie polecam osobom, mało wytrzymałym na ból. Moja kumpela zapragnęła tribala na lędżwiach.
Poszła do studia i w trakcie zwymiotowała i zemdlała z bólu ;)

Tatuaże nie są dla mięczaków :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Co do tatuaży z naklejek - mi nigdy długo się nie utrzymywały, wolę hennę :) Podczas zlotu w Ustce wytatuowałam swój nick na przedramieniu :D

Gość mi naszkicował na kartce, byłam załamana dopóki nie zobaczyłam to cudeńko na sobie.
Artystą trzeba się po prostu urodzić ;)
Dlaczego byłaś załamana? Jest aż tak duża różnica między szkicem, a wykonaniem na ciele?

Moja kumpela zapragnęła tribala na lędżwiach.
Poszła do studia i w trakcie zwymiotowała i zemdlała z bólu ;)

Tatuaże nie są dla mięczaków :D
Borze, ciekawe czy tatuażyści często mają takie sytuacje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Oj a myślałam, że Elastynka jest grzeczną i miłą dziewczynką ;P A tu proszę.

A tu niespodzianka:) Lubie tatuaże, dla mnie to prawdziwe działa sztuki. Jeden mam już 8 lat i jakoś nie mam ochoty go usuwać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Dlaczego byłaś załamana? Jest aż tak duża różnica między szkicem, a wykonaniem na ciele?


Borze, ciekawe czy tatuażyści często mają takie sytuacje :D

Nie wiem jak w przypadku Sisi ale u mnie była dość spora różnica między projektem a wykonaniem - na lepsze. Rozmawiałem z kilkoma tatuażystami i podobno omdlenia i złe samopoczucie to normalne reakcje ludzi, mnie ostrzegano przed gorączką, że może wystąpić. Jakby nie patrzeć jest to duża ingerencja w ciało no i zostawiany jest w organizmie barwnik, który przez pierwszą dobę próbuje zostać on przez organizm wydalony dlatego takie reakcje są normalne. Mnie osobiście tylko głowa bolała wieczorem i trochę dziwnie się czułem - nie źle ale dziwnie :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Drugi napisik na ciele zrobiony :) Na obojczyku - bolało tylko na początku, później to już takie przyjemne szczypanie.
Co do tatuażów to można wyróżnić kilka kategorii, od tribali aż po tulipanki :) ja osobiście lubię najbardziej napisy, cytaty w ładnie dobranej czcionce. Tak aby nie było za dużo - w końcu prostota jest piękna :)

SiSi w stu procentach się z Tobą zgodzę, walnąć sobie tatuaż "a bo w modzie to się dziarne..." jest totalnie bez sensu. Przed tatuażem powinniśmy się porządnie zastanowić, i poczekać pare miesięcy czy nam się przypadkiem nie odwidzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Zastanawiam się nad nowym tatuażem, na udzie... Muszę pomyśleć co by mialo to być :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piercing - czyli tatuaże i wszystko o nich ;)

Myślałam o czyms w tym rodzaju, albo taki

Jak Wam sie podoba? Szukam jakiejś inspiracji na dziarkę na udzie :)

Tribala mam jednego na plecach- wystarczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry