tau dyskusja na temat lokalizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12438
  • Data rozpoczęcia

gdzie będziecie lokalizować się

  • płn wschód

    Głosy: 10 33,3%
  • płd wschód

    Głosy: 6 20,0%
  • płd zachód

    Głosy: 12 40,0%
  • płn zachód

    Głosy: 12 40,0%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser12438

Guest
gdzie będziecie się lokalizować ja myślę że północ m54 zawsze jest bardzo atrakcyjna
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Ja ide przez linka-dam zarobic znajomemu troche zlota :D ...a to gdzie bedzie ciekawie zalezy od szczescia i tego jak rozrzuci innych graczy albo jaki kierunek wybiora :D ...do zobaczenia na Tau
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

ciekawe o której włączą, nie mogę się doczekać pół roku nie grałem
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

O ktorej wystrtuje swiat nigdy nie wiadomo :/ ja tez nie gralem troche czasu i juz nie moge sie doczekac :D predkosc bedzie ''przyzwojita'' wiec swiat zapowiada sie ciekawie - tylko te morale mnie odrzucaja :/
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

nom morale lipa, mi też do końca nie odpowiada system podboju ale cóż będziemy bunkrować, a i ochrona mogłaby się kończyć o 7 ale to bardzo subiektywna opinia z mojej strony;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Stary system podboju nie jest najgorszy - wymaga troche lepszej wspolpracy z sojusznikami przy obstawianu okupacji albo odbijaniu,szybkosc jest NAWET NAWET wiec 5 dni ochroki spokojie starczyz zeby zbudowac kolona i podbic kogos na dzien po ochronce :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Stary system podboju nie jest najgorszy - wymaga troche lepszej wspolpracy z sojusznikami przy obstawianu okupacji albo odbijaniu,szybkosc jest NAWET NAWET wiec 5 dni ochroki spokojie starczyz zeby zbudowac kolona i podbic kogos na dzien po ochronce :D

miałem na myśli bonus nocny, że mógłby się kończyć o 7
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

6 rano to jest dobry czas :D moza zaskoczysc wszytkich tych spiochow co wstaja o 06:55 na budzik do szkoly albo pracy i pierwsze co robia to wstawiaja i odpalaja kompa zeby sprawdzic gierke i zawsze zdaza postawic straz albo uciec wojem...
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

i tak ci co pierwsi się zalogują będą walczyć o m54 zobaczymy kto wygra, jakie sojusze się ustawią dobrze i ile "legend" tej gry będzie zaintersowanych grą na nowym świecie(mam nadzieje że sporo i będę miał okazję się zemścić za bezpodstawne popsucie opinii)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

6 rano to jest dobry czas :D moza zaskoczysc wszytkich tych spiochow co wstaja o 06:55 na budzik do szkoly albo pracy i pierwsze co robia to wstawiaja i odpalaja kompa zeby sprawdzic gierke i zawsze zdaza postawic straz albo uciec wojem...

o mnie mówisz?? :D 7 rano w pracy
 

DeletedUser11987

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Ja nicka nie mam zamiaru zmieniać:) ciekawie będzie ehhehe
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

no ja już zmieniłem ale jak będziecie chcieli to znajdziecie mnie trzeba uważnie szukać
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Skąd wiecie, która lokalizacja będzie atrakcyjna ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

Czyli tamta lokalizacja to dla zaczynających obcować z grą pewna śmierć ?:D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

teoretycznie tak ale i nie bo mogą liczyć na pomoc zależy jak się podłożą
 

DeletedUser

Guest
Odp: tau dyskusja na temat lokalizacji

południowy zachód xD
 
Do góry