[Wyjaśnione] Team Grepolis

Status
Zamknięty.

DeletedUser17205

Guest
Mam taki pytanie czy jak ktoś dołonczy do Teamu Grepolis bedzie muśał iść obowionskowo na spotkaniem z Teamem Grepolis
czy tam tylko idom teamowie z taeamu grepolis czy tylko użytkownicy Grepolis
 

DeletedUser

Guest
Odp: Team Grepolis

Na spotkanie Teamu Grepolis idą ci Teamowcy, którzy chcą. Nie są do tego zmuszani. Np. jak nie dostaną urlopu, to jak mają przyjechać, więc nie jest to obowiązkowe. Idą tam i Teamowcy i użytkownicy, którzy się zgłoszą. Na spotkanie również przychodzą Teamowcy, jak i użytkownicy z innych gier InnoGames np. TheWest.
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Team Grepolis

Na spotkanie Teamu Grepolis idą ci Teamowcy, którzy chcą. Nie są do tego zmuszani. Np. jak nie dostaną urlopu, to jak mają przyjechać, więc nie jest to obowiązkowe. Idą tam i Teamowcy i użytkownicy, którzy się zgłoszą. Na spotkanie również przychodzą Teamowcy, jak i użytkownicy z innych gier InnoGames np. TheWest.

dzienkuje pomogłeś mi bardzo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Team Grepolis

Nie chcę spamować, ale pomogł :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Team Grepolis

Mam taki pytanie czy jak ktoś dołonczy do Teamu Grepolis bedzie muśał iść obowionskowo na spotkaniem z Teamem Grepolis
czy tam tylko idom teamowie z taeamu grepolis czy tylko użytkownicy Grepolis
Muszę Cię zasmucić, nie składaj podania, przez Ts najpierw byś musiał pogadać, odgadną Twój wiek. :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z resztą złóż podanie, ale pamiętaj o Ts. :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Team Grepolis

o ile wiem to teraz rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest przez program skype więc i zobaczą, nie tylko Cię usłyszą :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Team Grepolis

Rozmowa kwalifikacyjna w przypadku Grepolis zawsze odbywała się poprzez skypa, jednak kamera nie jest wymagana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Team Grepolis

Oj zapomniałem:), ale na jedno wychodzi.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry