Technologia żuraw działa odwrotnie niż powinna

Status
Zamknięty.
hej, opracowałem technologię żuraw i zamiast czas rozbudowy zmniejszyć się, to się powiększył...

mur 3 poziom z 6:21 do 7:12
gospodarstwo wiejskie 1:17:33 do 1:27:53

Po wyrzuceniu jednego zadania z kolejki budów i powtórnym wrzuceniu go do kolejki, czas budowy powiększa się. Zrobiłem tak z akademią poziomem 14 i czas wydłużył się o 14 minut...

Czy ja czegoś nie wiem?

świat Imbroz,
 

dorocia

Zespół Grepolis
Powodów wydłużenia czasu rozbudowy może być kilka, jak chociażby "wyrzucenie" z kolejki rozbudowy senatu, a także zakończenie bonusu do rozbudowy.
Proszę napisać zgłoszenie (ticket) do supportu celem sprawdzenia zaistniałej sytuacji.
Dobrze by było, gdyby załączył Pan do zgłoszenia zrzuty z pełnego ekranu z Senatu z widocznymi danymi.
 
bardzo proszę nie "Panować" w internecie :p
Właśnie o screeny trudno, bo na przykład dostajesz bonus +50 łask za misję, dodajesz i pasek łask u Hery zamiast podejść się zniża. Jak to udowodnić, skoro nie zrobiłeś screena wcześniej... ?

Jak założyć ticketa?Jak bardzo będę musiał mieć udowodnić, co się wydarzyło? Nie mam dowodów screenowych, nie robię co kilka minut zrzutów ekranu :eek:
 
tam żuraw ...
dla przykładu dwa miasta
senat na tym samym poziomie , brak żurawi , ale zbadana architektura ,miasta na różnych morzach ;) lub na tym samym bez znaczenia ...
i w jednym murek do poziomu 5lvl buduje się szybciej niż w tym drugim ..
tak więc bugów jest o wiele więcej ... zgłaszałem te anomalie już w zeszłym roku , niestety do tej pory nikt nie umie wytłumaczyć dlaczego w miastach jedne budowle wznoszą się szybciej a w innych nie ...

ostatnio nawet podniesienie levelu Afedelesa wydłużyło czas badania ;) hahahah
było 05m17s po podniesieniu lvl nagle się zrobiło 05m44s ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry