Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ej no na ten moment jest was 2.5 raza więcej, zawsze to rodzi komplikacje:D I nie przekłamujcie prawdy, nie wyrzuciliśmy ani jednej osoby, która była aktywna i straciła miasto. Robimy to dopiero zazwyczaj jak już taki osobnik straci z 5 miast i świeci się na żółto od 2 dni, no niestety, urok grania w takie gierki, że ludzie bez słowa odchodzą
Tylko winny się tłumaczy. Tak samo tłumaczyłeś się na messembri jak klapsa dostałeś. Tak jak grałeś przeciwko CTG mając 3x większą przewagę to ciućkałeś mi i Widmo.
 
Nie lubię przekłamywania za bardzo wybacz:/ Z Tobą nie będę wchodził w dyskusję, to jak gra w szachy z gołębiem, nasra na środek i uzna że wygrał.
Choć nie wykluczam dyskusji z innymi, mimo przeciwnego koloru ludzie potrafią merytorycznie popisać :D
 
Wy serio tak bardzo jaracie się tymi przejęciami, że aż chwalicie się na forum?
i tak nikt tego nie czyta
w sumie może i byłoby się czym jarać gdyby nie fakt, że gracie w przewadze ok 400 graczy vs 150, a tak to tylko kupa śmiechu z tych wpisów ;)
 
Robson ty się nie przejmuj my mieliśmy gorzej bo mieliśmy w pewnym momencie cały świat na czerwono zaznaczony chyba tylko oprócz presji. :D To były jeszcze czasy jak bandyci istnieli.
 
Wy serio tak bardzo jaracie się tymi przejęciami, że aż chwalicie się na forum?
i tak nikt tego nie czyta
w sumie może i byłoby się czym jarać gdyby nie fakt, że gracie w przewadze ok 400 graczy vs 150, a tak to tylko kupa śmiechu z tych wpisów ;)
na początku serwa wy mieliście taka przewagę i te żarciki jakoś były na miejscu. Więc pewnie znasz bajkę o tymitunie....
 
na początku serwa wy mieliście taka przewagę i te żarciki jakoś były na miejscu. Więc pewnie znasz bajkę o tymitunie....
Widzisz kula, było dobrze to było teraz nasze wpisy nie na miejscu, jeden nawet pisał o mnie że nie powinienem tu pisać bo nie jestem w pierwszej 100 , kurczę kilka tygodni i się zmieniło.:)
 
na początku serwa wy mieliście taka przewagę i te żarciki jakoś były na miejscu. Więc pewnie znasz bajkę o tymitunie....
pokaż mi te nasze żarciki, bo jakoś nie przypominam sobie, a bajeczki lubisz nie tylko słuchać, ale jak widać również opowiadać

A przewagę owszem jakąś tam mieliśmy, ale na pewno nie taką jak wy teraz ( 330 vs 250) i to wtedy głównie wy pisaliście na ten temat. polecam poczytaj posty z 23 maja ;)

I żeby mi tu nikt nie wmawiał, ja nie lamentuje na ten temat, stwierdzam tylko jak jest, bo śmieszne są te przechwałki w obecnej sytuacji, która tak na prawdę mi zwisa, bo grało się w 30 osób vs reszta świata i też było dobrze

ale bardzo zabawne są te posty tutaj, można się uśmiechnąć ;)
 
pokaż mi te nasze żarciki, bo jakoś nie przypominam sobie, a bajeczki lubisz nie tylko słuchać, ale jak widać również opowiadać

A przewagę owszem jakąś tam mieliśmy, ale na pewno nie taką jak wy teraz ( 330 vs 250) i to wtedy głównie wy pisaliście na ten temat. polecam poczytaj posty z 23 maja ;)

I żeby mi tu nikt nie wmawiał, ja nie lamentuje na ten temat, stwierdzam tylko jak jest, bo śmieszne są te przechwałki w obecnej sytuacji, która tak na prawdę mi zwisa, bo grało się w 30 osób vs reszta świata i też było dobrze

ale bardzo zabawne są te posty tutaj, można się uśmiechnąć ;)
Na forach zazwyczaj jest grubo, ale i tak na koniec wszyscy idą razem na piwerko xD Tutaj na tym forum i tak jest dośc spokojnie :cool:
 
Żeby wszystko było klarownie, to rzeczywiście wtedy było 330 vs 250, a teraz 144 vs 360, ale nie ma tragedii :D Za czasów naszej przewagi Presja mogła wchodzić wgłąb M54 bez żadnego problemu, teraz trzeba taktycznie rezygnować z utrzymywania kropek na czerwonym terenie i wyciągnąć ile tylko się da PW z nich. Mi osobiście podoba się taki serwer, nie ma masówki zorganizowanej od początku serwera i dzieje się baaardzo dużo, ciągłe zmiany :D
 

DeletedUser35352

Guest
Loża to masówka, a Yarod i annsa300 to krety. Mają flashbacki z messembri. Smacznego makowca
 
Do góry