Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

mem.png
"Grafika komputerowa to moja pasja"

A tak serio - nie jestem zwolennikiem donoszenia, nie wiem, czy ktoś od nas faktycznie to zrobił, czy support sam to wyłapał, nawet do końca nie wiem o co poszło, ale czy jak się łamie dość prosty do zrozumienia regulamin gry, to nie powinno mieć się pretensji do samych siebie, że się dostało bana za swoje przewinienie a nie do wszystkich wokoło?
 
Ja nie będę tutaj wyrokował, bo od tego jest support. Prawda jest taka, że jak ktoś przegiął regulamin to mógł wyłapać tego bana, ale za to powinien odpowiedzieć jeden osobnik wrzucający link do yt, a nie cały skład założycieli, bo cuda są teraz jednostronne. Nie da się wszystkich utrzymać w ryzach i dlaczego ma sojusz cierpieć za jednego gracza? Tej decyzji nie pojmuję.

Prezes Presji.
 
View attachment 13718
"Grafika komputerowa to moja pasja"

A tak serio - nie jestem zwolennikiem donoszenia, nie wiem, czy ktoś od nas faktycznie to zrobił, czy support sam to wyłapał, nawet do końca nie wiem o co poszło, ale czy jak się łamie dość prosty do zrozumienia regulamin gry, to nie powinno mieć się pretensji do samych siebie, że się dostało bana za swoje przewinienie a nie do wszystkich wokoło?
Jakoś za waszą głupotę banów nikt z was nie dostał ? Pozatym link był od początku założenia Sojuszu dziwnym trafem bany poleciały po rozpoczęciu cudów. Przypadek ? Raczej wątpię
 
Jakoś za waszą głupotę banów nikt z was nie dostał ? Pozatym link był od początku założenia Sojuszu dziwnym trafem bany poleciały po rozpoczęciu cudów. Przypadek ? Raczej wątpię
A powiedz mi kto i za co od nas powinien dostać bana? Bo ja może nie w temacie. Tak jak pisałem, nie przypadek i nie pochwalam donoszenia, ale jeżeli ktoś daje powód do zbanowania, to kto jest temu winien? Support bo zbanowal? „Życzliwy” bo doniósł? Czy Ci, którzy pozwolili aby ten felerny link się znajdował w miejscu, w którym jak widać nie powinien? Nie byłoby powodu, nie byłoby bana - prawda czy się mylę?
I proszę, nie udawajcie, ze gracie w to pierwszy raz. Newralgiczne momenty serwera, takie jak początek EC to nierzadko poszukiwanie okazji do bana, czy to przez supp, czy „życzliwych”- taka smutna prawda. A i nie róbcie takiej afery na cale grepo moi drodzy, bo Wasz przypadek to nic nowego - gmart swego czasu miał bardzo podobna sytuacje, kiedy cała rada jego sojuszu dostała bana za nazwę sojuszu. Ktoś, kto gra minimum kilka światów w te grę powinien wiedzieć jak to wyglada z banami.
Ja oczywiście tutaj nie chce zaogniać sytuacji, po prostu nie rozumiem jak możecie w nasza stronę rzucać tak absurdalne oskarżenia, ze kogokolwiek przekupilismy - naprawdę uważacie się za takich wyjątkowych, ze mielibyśmy płacić bo się baliśmy ze przegramy ten świat?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jak widzę wciąż nie zapoznaliście się z Regulaminem Forum Ogólnego Grepolis, zwłaszcza z §6., który brzmi:

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
 
Jak widzę wciąż nie zapoznaliście się z Regulaminem Forum Ogólnego Grepolis, zwłaszcza z §6., który brzmi:

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
To gdzie mamy rozmawiać na ten temat? Dlaczego też boicie się opinii na swój temat?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Powtórnie zacytuję odpowiedni fragment Regulaminu Forum Ogólnego Grepolis

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.

oraz dodam kolejny

§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.
 
Powtórnie zacytuję odpowiedni fragment Regulaminu Forum Ogólnego Grepolis

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
Ja pisałem o tym ze czerwoni graja sami na boisku i tak na prawde wygraja walkowerem wiec gdzie tu mowa o blokadach?
 
Powtórnie zacytuję odpowiedni fragment Regulaminu Forum Ogólnego Grepolis

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
Umiem czytać. Pani chyba nie a więc powtórzę pytanie. Gdzie możemy legalnie rozmawiać na ten temat skoro nie na forum? Dlaczego boicie się opinii na swój temat i nie możemy dyskutować o waszej "pracy". Proste pytanie? Proszę nie cytować mi regulaminu tylko odpowiedzieć a jak Pani nie potrafi tego zrobić to zawołać kogoś kto potrafi.

A jak ktoś mi kasuje posty proszę o wyjaśnienie dlaczego bo nie wiem czy jestem karany czy mam lagi i post się nie udostępnia.
 
Do góry