Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

Troszeczkę Ci się pomyliło chyba od tego chlania, fakt byłem u was ale w innym tego słowa znaczeniu, po za tym nie wiem jak można się wypowiadać tutaj jeszcze kiedy się robi takie krzywe zagrania i tu nie chodzi o to ze przegramy czy wygramy ale o czystą grę a nie takie zagrywki jak wasze, tak na marginesie to proponuje do szkoły wrócić do tyle błędów ortograficznych dawno już nie widziałem w jednym zdaniu
Odnośnie błędów ortograficznych :D spójrz Marcinek najpierw na siebie...
tytuł.png
tytuł2.png
 
Ale was tyłek boli. Nie przygotowaliście się totalnie pod cuda. Zgłoszenie zostało przesłane zgodnie z regulaminem - gdyby tak nie było support nie dałby wam kary. Sory, ale po takim czasie jakim gracie wiecie że trzeba sprowadzić wszystko.
Mówi się że na wojnie i w miłości każdy chwyt dozwolony.
Śmieszy mnie tylko jeden fakt- uważacie że przegraliście przez nas. No nie- przegrywacie przez nieprzygotowanie.

A tak poza tym - to tylko gra, nikt z nas nie wygra góry złota zluzujcie wszyscy -wszyscy! Bo serio nie rozumiem jak można zrobić taki sajgon z... no własnie z czego?
Ty też przeciwko mnie :( ?
 
Ale was tyłek boli. Nie przygotowaliście się totalnie pod cuda. Zgłoszenie zostało przesłane zgodnie z regulaminem - gdyby tak nie było support nie dałby wam kary. Sory, ale po takim czasie jakim gracie wiecie że trzeba sprowadzić wszystko.
Mówi się że na wojnie i w miłości każdy chwyt dozwolony.
Śmieszy mnie tylko jeden fakt- uważacie że przegraliście przez nas. No nie- przegrywacie przez nieprzygotowanie.

A tak poza tym - to tylko gra, nikt z nas nie wygra góry złota zluzujcie wszyscy -wszyscy! Bo serio nie rozumiem jak można zrobić taki sajgon z... no własnie z czego?
A widzisz jednak to wy a mówiłaś mi że nie wiesz oczym mówisz
 
Do góry